Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Karcher FC5 grīdas mazgājamā slota

Eneil1112

Eneil1112

Labs rīts!
esam noskatījuši mazgājamo slotu Karcher fc5 premium. Varbūt kads var padalīties ar atsauksmēm?

Mums ir robots, kas ikdienā izsūc grīdu, bet ir ļoti nepateicīgs lamināts, katra ūdens pīle paliek kā pleķi uz grīdas. Domāju šo slotu izmantot tikai grīdas uzmazgāšanai.

kā ir ar šo slotu? Ir ērta lietošanā? Nepaliek svītras pēc mazgāšanas uz lamināta? Vai iztîrīšana nav laikietilpīga?

Conejito

Eneil1112
Man ir slikta atsauksme. Sprūst tā birste un izdveš tādas skaņas kā zudusī dvēsele elles katlā. Ir bijusi garantijas remontā, it kā palika drusku labāk, bet tik un tā, drusku milimetru ne tādā leņķī, drusku stingrāk, ne tāds segums, un atkal buksē. Un, kad devām remontā, redzējām veselu čupu tādu pašu brālīšu. Manuprāt, Karchera neveiksmīgākais produkts. Turklāt smags kā elle, un mūk prom, jātur ar spēku, mugura slapja, kamēr izbirstē istabu. Rezultātā tas brīnums stāv pagrabā un grīdu birstēju ar parastu Wiledas slotu. Droši vien, ja pirktu vēlreiz, skatītos uz kādu citu mazgājošo sūcēju, kaut vai Philips.

Eneil1112

Conejito
Liels paldies, ka padalījies. Biju to ainiņu pavisam savādāku uzbūrusi- robīts ir izsūcis, slotai ir atrasta vieta mājā, kur ērti paņemt- es tik pieleju ūdeni un ātri/ērti pārbraucu, izleju ūdeni, viss grīdas tīras. Biju domājusi, ka tā slota dikti ērta, katru dienu varētu tieši virtuvei pārbrauktu, tur baigi redzās, katra ūdens pile kā netīri pleķi.
Ehh...gaidīju labas atsauksmes

rabuu

Mums šis brīnums ir kādus 2 gadus, arī pabijis garantijas remontā. Es biju gaidījusi ko vairāk, bet ir arī savi plusi.

-

• piekaltušus netīrumus ātrāk noberzt ar parasto grīdas slotu vai švammīti;
  • pasmags;
  • cītīgi jātīra, ja kādreiz aizmirstas, sāk nelāgi smakot;
  • rullīši diezgan ātri iziet no ierindas (atlīmējas) un jāmaina, kas nav pārak lēts prieks.

+

• labs izlijuša šķidruma savākšanai;
  • grīda ātri pēc mazgāšanas ir sausa (mūsu gadījumā svarīgi, citādi mazās pēdiņas drīz vien pārlāčo pāri un darbs vējā);
  • netīro ūdeni uzreiz iesūc iekšā, nevis izsmērē pa grīdu, kā tas var būt ar lupatu.

Man ir, kādus gadus divus, darbojas labi, bet lietoju reti. Ja diezgan netīra grīda, gruži, putekļi veļas, tomēr labāk izsūkt ar putekļu sūcēju vispirms. Pluss tāds, ka visu māju izmazgā ātri. Bet, stāv gandrīz jauna stūrī, vajadzēs izvilkt. Man flīzes un lamināts, strīpas neatstāj.

Papildināts 22.03.2020 23:21:

Jā, jātīra kārtīgāk, nepietiek ar to kā rakstīts instrukcijā.

Conejito

Eneil1112

Nu, nav jau tā, ka galīgi nestrādā tas pasākums, kad viss strādā, tad jau grīdu izmazgā labi. Bet, nē, tā gan tas nebūs, ka fiksi paņem, izmazgā un viss. Ir jāuzpilda ūdens tvertne, jāsamitrina rullīši (obligāti, jo sausi viņi vispār negriežas), pēc mazgāšanas obligāti jāizlej netīrais ūdens, jānoņem rullīši, tos kārtīgi jāizmazgā, jāizskalo pats sūcekļa gals. Lai tiktu noņemt/uzlikt ruļļus un redzētu, kas tur apakšā darās, jāoperē ar to smago un garo aparātu.

Es ta jau kaut kad lielījos, bet man nav kauns vēlreiz palielīties - man ir šāda Vileda slota un lūk šis aparāts, kas maksā apmēram 1/10 daļu no Karcher cenas, tiešām atbilst "fiksi uzmazgāju bez čakara" definīcijai. Ielēji ūdeni, rokas vispār nav jāslapina, mehānisms izgriež lupatu tik sausu, cik gribi, nekādas piles vai švīkas nepaliek, beidzi mazgāt, izlēji ūdeni, pašu birsti veļas mašīnā iekšā. Var rokas ne reizi nesaslapināt un ne reizi nepieliekties.

https://m.1a.lv/majsaimniecibas_preces/preces_saimniecibai_un_uzkopsanai/piederumu_uzkopsanai/vileda_easywring_and_clean_mocio_turbo

Man topā gadiem maximas nospiežamā birste ar to gumijas galu, man ideāla. Maksā lēti, kalpo ilgi, ik pa laikam nomainu uz tādu pašu. Man vajag lai rokas nav jāmērcē, griežot spiežot kaut kādas lupatas.

Conejito
A tā birste ilgi tur? Neplīst?

Conejito

Delfīne
Hmmm, nopirku es viņu kaut kad pagājušā vasarā. Tātad kādi 8 mēneši būs. Pagaidām nav nekas salūzis mehānismā, ne arī pašas lupatas saplīsušas. Man ir divi gali jeb lupatas, lietoju uz maiņām, pēc katras reizes lieku veļas mašīnā.

Eneil1112

rabuu un AuraAura

Liels paldies, ka padalījies, man viela pārdomām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404709