Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

FASTINGS jeb 16:8

Adzika

Sēžot mājās noteikti būs liekie kg klāt kā likts, tāpēc googlējot atradu šo interesanto pieeju svara zaudēšanā. Doma tāda, ka 16 stundas cilvēks neēd un 8 stundas ēd (saprāta robežās un ne n-tos tūkst. kcal). Ieintereģēja atziņa, ka cilvēks sākotnēji ir dzīvojis vidē, kur pārtika tam bijusi pieejama reti, tāpēc vielmaiņa darbojās savādāk....

Vai kāda ir mēģinājusi? Ir doma sākt.... ielādēju pat aplikāciju telefonā

Žēl, ka šeit nav atbildes, ir zināma pieredze ar šo, reāli darbojas , ja tiešām ievēro visu kā vajag. 3 mēnešu laikā mīnus 10 kg. Pēc mazas pauzītes gribu atkal atsākt, meklēju kompāniju. Padalītos arī ar ieteikumiem.

Neēdot pēc 18.00 jau apmēram tā sanāk. Es nezinu, vai man vairāk darbojas tās +- 16 stundas, vai cukura un miltu trūkums, bet kg zūd labi.

Esmu lasījusi viedokli, ka tā badošanās īsti neko nenozīmē, neesot īsti ar pētījumiem pierādīta tā izcili labvēlīgā ietekme uz veselību un ka visu izsaka cik kalorijas apēd , vienkārši īsākā laika posmā apēdas mazāk kalorijas. Bet tik un tā, labākā kombinācija ir ievērot tās 16 h un kontrolēt ko ēdam.

Alija

Efekts ir labs, un, kad gāju uz darbu, šo ievēroju un bija tiešām labāka, vieglāka sajuta. Daudz lieko kg man nebija, tāpēc tikai kādus 2 kilo zaudēju.

Majās sēžot, neizdodas savākt gribasspēku dūrē. Labums ir arī tāds, ka šajā laikā, kad neēd, organisms atpūšas un atjaunojas. Varbūt jāmēģina tomēr atkal.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

teite

Viss noslēpums daudzumā. Pļiseckas diēta - žraķ nada meņše

Cilvēka porcija ir tik, cik saujā ielien. Pameriet pašas, cik uz šķīvja tiek uzlikts. Īpaši slavenajās "lauku" ēstuvēs, kur priecājas par milzu porcijām. No kurām normāli varētu 2-3 cilvēki paēst. Izstaipa kuņģi ar lielu daudzumu un ātru rīšanu, jo jāsteidzas taču, un tad nav sāta sajūta iestājusies, un uzgrūž vēl saldo pa virsu. Ja seko līdzi porcijas izmēram, arī labs efekts, un ēst var visu, bet ar mēru.

Es laikam badā nomirtu, ja dienā tikai 8 h posmā varētu ēst. Bet tas katram savs, kāds dienas režīms un ko rumpītis prasa, vnk jāieklausās sevī.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Marso

AnnaAB

Nu vispār jau ir pētījumi un pierādījumi. Viens zinātnieks par to pat saņēma Nobela prēmiju.

DainisFit

Sveika.

Es piekopju fastingu jau vairāk kā 6 gadus. Gandrīz lielāko daļu no gada sēžu uz 18:6 sadalījuma.

Ikdienā nodarbojos ar to, ka palīdzu cilvēkiem notievēt. Un ļoti bieži izmantoju šo metodi arī ar saviem klientiem. Bet tiesa gan lielākajā daļā gadijumu šo metodi pieslēdzam tad, kad svara zudums ir iesprūdis kaut kādā punktā ilgstoši.

Fastings ir gan pierādīts zinātniski, gan teorijā gan praksē. Un ballīte nebiedzas tikai ar kalorijas iekšā = kalorijas ārā. Kā visiem saviem klientiem mācu = organisms nav traktors, vai ķerra. Organisms ir ļoti sarežģīts mehānisms. Un pielietojot fastingu mēs varam šo mehānismu "pieregulēt" par labu tievēšanai.

Runa vairāk iet par hormonālajām pārmaiņām organismā. Un 2000 kalroijas "klasiskā" ēšanas stilā NAV tas pats kas 2000 kalorijas fastinga laikā.

Pielietojot fastingu, Tavā organismā hormonālais stāvoklis nostājas vairāk par labu tievēšanai.

Un vienmēr atceries, lietas, kuras nosaka tavu izskatu ir :

NR1. = HORMONI

NR2. = UZTURS

NR3. = Fiziskās aktivitātes

Tieši šādā secībā un nekā savādāk!

Fasting ir ļoti labs! BET, tas ir jādara pareizi, jo ir arī daudz potenciālas kļūdas, kuras redzu salīdzinoši bieži no cilvēkiem kuri ir uz "savu galvu" uzsēdušies uz fastinga, zinot tikai par stundu sadalijumu un vairāk neko.

Lai veicas un izdodas! Atbalstu!

graamata

DainisFit
Vai ir kāda visbiežāk sastopamā kļūda, kuru cilvēki pieļauj, ievērojot šo diētu?

hey, esmu ieksaa sajaa 18/6 fastingā. Pirmo eedienreizi ieturu plkst. 12.00. ap plkst. 15.00 apeedu 3 gab olas + salaatlapas, plus kafija. Peec kalorijaam reekinot , man atlikusas apm 400 kalorijas liidz plkst. 18.00 . Tas ir daudz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404715