Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

FASTINGS jeb 16:8

Adzika

mikiņš

Sviestabeka
Siers ir tauku un kaloriju bumba. Niekojoties ar sieru katru dienu slaidāka točna nepaliksi.

ZaķiiiC

missdaiga
Adzika

Es no otrdienas piekopju šo. Pagaidām smeļos info krievu fb grupās, bet labprāt atrastu draudzīgu watss app grupiņu, lai var dalīties padomiem, un rezultātiem

Adzika

Sveika ! Es vēlētos whatsapp grupā pieteikties fastingam. Cik meitenes jau ir pieteikušās ?

ZaķiiiC

Ak jē, kādam nav ko darīt, visiem sarkanos īkšķus likt

Ikse

mikiņš
Ir dažādi sieri....Liesie sieri ir bagāti ar noderīgajām un vajadzīgajām olbaltumvielām.

Papildināts 18.05.2020 18:48:

Sviestabeka
Diemžēl, ar ēdot par maz, organisms uzkrāj liekos taukus....

Nav iespējams vienmēr būt varonim, taču vienmēr paliek iespēja būt cilvēkam / Gēte/

ruuceeja

Ja ir WhatsApp grupiņa labprāt pievienotoes.

Šàds variants man varètu patikt! Vienmèr ir labàk paticis neèst, nevis kaut ko rèkjinàt un ñemties ar èdienu. Iešu pèc aplikácijas.

Papildināts 04.06.2020 09:43:

Kuru tieši aplikàciju izmantojat?

Marso

Ikse

Ko tu domā par pašu sistemu - IF? Vai tavuprāt IF nozīmē ēst maz un uzkrāt liekos taukus?

Merinda

Svara izmaiņu uzskaitei un tievēšanas grafikam Bodyfast.

Kad uzsēžos nopietnāk uz IF, laika atskaitei man patīk LifeFasting, var pulkstenīti mainīt no tā cik laiks pagājis uz to cik laiks atlicis fastinga logā. Un arī nedēļas griezumā parāda cik stundas nogavētas, tas dod tādu lepnumu par sevi

Sveikas! Šeit vēl kaut kas notiek? esmu liela fastinga fane - labprāt pievienotos grupiņai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404715