Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PIERADUMS, BEZKAUNĪBA, ko tālāk?

pintikipinitis

pintikipinitis

Kāpēc cilvēki tā pierod viens pie otra, ka viss, kas saistīts ar viņu, liekas tik pašsaprotami, tik paredzami, tik, tik, tik..? Jā, attiecībās, jā, starp cilvēkiem, kuri bauda viens otra tuvību ierodas šis te - atraugāšanās otra priekšā (jā, tas es ar pieņemamāko sāku), dibena kasīšana, deguna urbināšana, iešana kopā vannasistabā, kur viens mazgājas, bet otrs kārto lielās darīšanas (nē, mums šitā vēl nav, bet liekas, ka drīz būs)

Arī sievietēm - krāsošanās vīrieša priekšā, ieliktnīšu likšana, padušu skūšana, staigāšana ruļļos, dikti ērtajās treņuškās.

Es ne par sevi, es par otru... Manī tas nosit gribēšanu turpināt.

Saprotu, saprotu, ar laiku tur taureņi aizlido, sākas ikdiena, otra pieņemšana, bet šķiet, ka veselus 8 gadus tā nebija, tagad tas sāka parādīties. Pēkšņi ir pieņēmis, ja? Kaut kad tīņu žurnālā lasīju "ja viņš tavā priekšā nekaunas to un to, tad tu viņam liecies tuva" Vājprāts, tad kā būt ar to, ka otrs ir kā līdz galam neizlasāma grāmata? Jo tomēr saglabājot cieņu vienam pret otru (kas ir pats galvenais attiecībās), tai pat laikā saglabājam tādu kā distanci. Dvēseles var būt uz viena viļņa, bet ķermeniski nav jau jālasa utis vienam no otra galvas. Tā kauT kā.

Nezinu, kā sieviete no savas puses savas sieviešu lietas tomēr pamanos diskrēti veikt, nestaigāju vīrieša priekšā nolaidusies (nepārprast, - arī nekrāsojusies un bez princeškleitas, vienkārši sakopta ), bet pamanu, ka viņš dara tādas lietas, kas manī nosit gribu ar viņu mīlēties. Esmu teikusi - fui, kā tev nav kauna, bet atpakaļ saņemu - bet ko tur kaunēties, mēs te visi savējie. Pē, man nepatīk tādas čomiskas ievirzes attiecībās Nē, ar koronu nav saistīts, mājās nesēžam (darbs kā parasti).

Kādēļ tā notiek? Kādi būtu tie galvenie iemesli? Varbūt grib mani aizbiedēt šādi? Varbūt sākt gulēt atsevišķās istabās? Nesaprotu, ko domāt, jo šādi jau apmēram dažus mēnešus.

HelenasTante

Es nezinu, es pilnībā pievienojos, ka tas ir nomācoši un parasti es notinos, kad tas sāk notikt - gāzu laišana, atraugāšanās utt fak it, netaisos ar to cīnīties, cilvēkam ir tiesības justies ērti mājās, bet bez manis, paldies un ardievu

Don't grow up! It's a trap

Esi teikusi par to, kas nepatīk? Cilvēki līdz daudz kam neaizdomājas, kamēr viņiem tiešā tekstā nepasaka.

pintikipinitis

HelenasTante
tinos, jau tinos arī

kristala
tā arī saku - man tas nepatīk, bet viņš tikai pasmejas.

Paliek ērti vienam ar otru, neviens nav ideāls, esam tikai cilvēki.

Tu vienkārši viņu nemīli vairs.

pintikipinitis

AuraAura
Un ko iesākt, lai paliktu neērtāk?

ggff1_
Nemīlu? Un kā viņš mani mīlētu, ja es darītu tāpat? Vai mīlestība šādi jāpārbauda? Tas ir vistizlākais veids. Jo tas jau pašā sākumā liek noprast arī sāda pārbaudītāja attieksmi pret tevi - ne cie ņa.

Nu ja mīlētu, tad deguna urbināšana to neapturētu.

Apkārt redzami daudz labāki sugas īpatņi ar ko ir vairāk vērts reproducēties - un šo faktu nevar nomaskēt vienkārši neurbinot degunu.

pintikipinitis

Ja tu necieni otru, tad tev pie dir***, ka viņš blakus, tā kā tukša vieta. Un kad sabiedrībā iziet, tad gan zelts, ne vīrietis!

pintikipinitis
Ja tu tiešām viņu mīlētu, tev būtu vienalga. Bet tu tik mīli savu iedomu tēlu. Bet īstenībā viņš nemaz tāds nav. Un viņam laikam apnicis izlikties un tēlot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404749