Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid Apokalipses Scenārijs

konferansje

konferansje

Madam un Mesjē!

Šeit rakstu jums no Pašizolācijas, kurā atrodos vēl kopš Ziemassvētkiem. Beidzot manā bunkurā ievilka internetu.

Šajā grūtajā izolācijas laikā piedāvāju jums rakstīt pašmāju Apokalipses Scenāriju vai Covidemonu(nosaukums pēc jūsu izvēles).

Noteikumi:

Aprakstīt savas bažas, bailes, pārdomas, sašutumu, mieru un citas izjūtas stilā, kurš sasaucas ar Holivudas labāko šausmeņu un zinātniskās fantastikas grāvēju scenārijiem.

Piemērs: "Mani besī tas, ka nevar normāli nopirkt tualetes papīru!". Rakstam: "Ritēja karantīnas 278.diena. Žosefīne sēdēja uz klozetpoda un, izmisīgi spaidot rokās izlietotā tualetes papīra rullīti, drudžaini domāja, kā lai ar cieņu tiek līdz ūdens bļodai, kuru viņa neapdomīgi bija atstājusi pusotru metru attālajā vannā. Asaras aumaļām ritēja pār viņas vaigiem, atceroties tālos gājienus pa visiem veikaliem, cerībā iegūt kaut nelielo tualetes papīra iepakojumu. Jebkādu! Pat bez akcijas! Attālinātās iegādes serviss bija solījis atvest nopirktās preces jau aizvakar, bet piegāde tika atlikta vēl un vēl. Žozefīne atcerējās, ka nopirkto preču listē bija arī tamponi un sāka raudāt vēl stiprāk. Drīz arī TAS! Kā lai saņemas un tiek līdz tai bļodai? Tā viņa tur sēdēja ar tukšo rullīti rokās, lādēdama visus vīrusus un savu aizmāršību, kad pēkšņi, kā modinātājs no rīta, iezvanījās telefons: "Hallo!", piesmakušā balsī izdvesa Žozefīne. "Labdien! Piegādes serviss. Esam pie jūsu durvīm, iznāciet parakstīties par saņemšanu!". BĻODA! Ak Kungsjēzu!!!".

_______________________

Maskas vilkt vai nenovilkt nav obligāti. Bet drošības pēc labāk uzvilkt.


Vellamaate

Žozefīne nolēca no poda, aizmirsusi par bļodu, rullīti un visu citu. Piegāde. Piegāde! Piegāāāādēēē. Nekad vēl parasts kurjers nebija tik ļoti iesildījis viņas sirdi. Žozefīne izlēca priekšnamā, drebošiem pirkstiem atkabināja ķēdīti, atāķēja priekškaramo aClēgu, atslēdza augšējo un apakšējo aClēgu, atkrampēja krampīti un noņēma pret durvīm atbalstīto Pirmā Pasaules Kara suvenīru, vecvecvectēva lietoto karabīni; tā nevarētu izšaut un Žozefīne diez vai prastu vienlaikus tēmēt, spiest gaili un saukt Rokas augšā, šaušu! un vēl izšaut, bet tā bija smaga un ar to varētu pamatīgi iekraut griķu zaglim.

Žozefīne atvilka smagās dzelzs durvis un .... ak vai!

sakii

Protams, ka vajag sejas masku uzvilkt, jo nezin kurā brīdī var beigties točpapīrs

... aiz durēm neviena nebija . Tur nebija arī NEKĀ. Tikai aizcirtās kaimiņu dzīvokļa duris un varēja dzirdēt tamā ievilktās smagās pakas šļūkšanu .


PuupoliiC

..a kapē tieši žozefīne ?


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Taurus

Žozefīne ir brīnišķīgs vārds.

PuupoliiC

epilogs:

Jā meistar, tā arī kaļat : Žozefīne.

.. brīnišķīgs vārds ....................


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Vellamaate

Žozefīnes sirds grasījās lūst un viņa jau gandrīz izplūda asarās, bet tad viņa nolēma nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu (bez karabīnes). Ja reiz tas resnais vecpuisis zog viņas točpapīru, viņam par to būs jāmaksā. Žozefīne ielēca atpakaļ dzīvoklī, pagrāba lūpukrāsu un pūderi, sāka ķellēt skropstas un ķemmēt matus, vienlaikus mēģinot atcerēties, vai šorīt ir iepūtusi dezīti padusēs un vai ir uzvilkusi jauno sarkano krūšturi jeb veco balto ar tikai vienu atlikušu āķīti no trīm. Eh, kas būs būs, kas neriskē, tas nedabū atpakaļ točiņpapīru, pazibēja Žozefīnes prātā un viņa nospieda kaimiņdurvju zvana pogu.

Treshdiene

Atskanot ellīgi skaļajam durvju zvana trellim kaimiņu vecpuiša Resnā Jankas dubultais zods nedrebēja. Ak tu mī un žē... Šajos laikos durvju zvans nesolīja neko labu...


kino

Iepauzējis sekundi, Janka sāka drudžaini skraidīt pa dzīvokli, slēpdams vērtīgos ruļļus pagrīdē un speciālās slēptuvēs, kuras bija izveidojis sienās. "Tikai ne to, tikai ne to!", domāja Resnais Janka, ar mīlestību guldīdams samtainos rituļus mazajās nišās.


Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404757