Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas ir atbildīgā institūcija par tālmācību, skolu utml.

Lēdija

Lēdija

Kaut kā piegriezies... Kam sūdzēties, ja skola netiek galā ar tālmācības organizēšanu?

Situācija ir tāda, ka bērnam info pienāk no visiem kanāliem. Kaut kas ir e-klasē, kaut kas e-klases pastā, kaut kur jāpieslēdzas online noteiktā laikā, kaut kur jāsūta word faili, kaut kur jāraksta ar roku, jāfotografē un jāsūta whatsapp. Faktiski lielākā daļa skolotāju nevis māca, bet atprasa, ko bērns pats iemācījies vai ko vecāki iemācījuši. Un par darbiem liek atzīmes. Bērns vienu darbu kļūdas pēc aizsūtījis tikai pēdējo lapu. Dabūjis "2". Rakstu skolotājai, ka tehniska kļūda, nosūtu pilnu darbu. Viņa komentē, ka pilnajā darbā viedoklis neesot pareizs, bla, bla, nav iesniegts laikā, vērtējumu nemaina. Ok, varbūt darbs nav uz 8 vai 9, bet kam ir jābūt, lai pats meklējot informāciju, sniedzot savu viedokli (tanī skaitā par karikatūru) dabūtu "2". Rezultātā "2", jo bija nosūtīta viena atbilde no piecām un "2" pat, kad "piesūtīju" pirmās četras atbildes.

Reāli ZB. Nepietiek, ka man paralēli strādājot, jāpalīdz bērniem gan ar darbu organizāciju, tehniskajiem risinājumiem, vēl jādiskutē par netaisnīgu vērtējumu.

Hiacintte

Tas, kas tagad notiek, ir ļoti labi. Tie bērni, kuru vietā vecāki kārto visas lietas, beidzot būs spiesti paši sākt risināt tas, iemācīties uzņemties atbildību, pielāgoties.

Nākamreiz aizsūtīs visu laicīgi, kas prasīts un divnieks būs laba mācība. Ikdienā Whatsapp un visu pārējo māk labi lietot,a skolas vajadzībām pēkšņi bezroči. Dusmas šito klausoties.

divnieks būs laba mācība.

Nu tas kā kuram. Citam mācība, cits uzliek mīksto un nedara aiz spīta neko. Nu bet tas nav stāsts par tālmācību.

Papildināts 25.03.2020 13:04:

Bet ja paklausās apkārt, tad tik loti dažādi tas organizēts un baigā laimes spēle, kā skolas vadība to izdomājusi un kā to uztver skolotāji.

Četri vēji

Pirmais - sazinies ar direkotru un/vai direktora vietnieku. Viss ir risināms, un šī ir tikai trešā macību diena.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Lēdija

Nākamreiz aizsūtīs visu laicīgi, kas prasīts un divnieks būs laba mācība.

Šim nepiekrītu. Katrā ziņā maniem bērniem "burkāns" daudz labāk strādā nekā "pātaga". Netaisnīga vērtējuma, soda par tehnisku kļūmi manējam konkrētajam zūd motivācija. Es uzskatu, ka tehniska kļūme nav par pamatu sodam, t.i. nesekmīgam vērtējumam.

Varbūt Burkas kundze pati perfekta, bet man, piemēram arī gadās nosūtīt e-pastu bez pielikuma, nospiest "send" pirms izrediģēts un nopucēts teksts. Atvainojos, pielikumu nosūtu, tekstu salaboju un viss kārtībā. Labi, ka man par to kvalifikāciju un algu nesamazina.

Un lai birokrāti (un formalitāšu atbalstītāji) iet dēt. Ne jau perfektie papīru bīdītāji ceļ ekonomiku, bet reālie darītāji, kuri mēdz arī kļūdīties.

Katram savs

Hiacintte
Tev pašai ir sākumskolas bērns, un viņš perfekti ar visu tiek galā?

Lēdija

Četri vēji
Sākumā risināšu ar mācību pārzini.

Papildināts 25.03.2020 13:28:

Katram savs
Te ir personāži, kuri izmanto katru iespēju, lai izceltos un norādītu, kādi citi neperfekti. Diez vai no savas perfektās dzīves, perfektās laulības un perfektajiem bērniem. Es neuztveru personīgi, bet te "kašķis" un es arī kašķējos.

Mums ir skolotājas, kas saka, lai nesūta uzdoto. Jāsūta esot tikai mājas darbi, kas būšot 1x nedēļā. Pārējo - klases darbus - visu lai paturot pie sevis. Šo piegājienu nesaprotu. Kā viņa varēs zināt, ka bērns ir izpildījis uzdevumu pareizi? Palūdzu bērnam, lai sūta visu izpildīto.

Viena skolotāja bija ielikusi nv, jo bija kļūdaini nepilnīgi parādījies uzdevums sistēmā. Nākamā dienā parādījās pilns uzdevums, bet skolotāja teica, ka, ja iepriekšējā dienā nav atsūtīts, tad jāiztiek ar nv. Noziņoju klases audzinātājai.

Katram savs

Ministre taču teica, lai pēc iespejas neliek atzīmes, bet liek i/ni. Es gan nezinu, cik tas ir saistoši skolām.

Trīne

Lēdija
A jums skolā direktora nav? Vai kādu, kas viņu aizvieto? Uzreiz prezidentam jāskrien sūdzēties?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404781