IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Par spīti Koronai, mums viss notiek!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Catie

Anheline
Ja ar 5dienitis, tad daudz ātrāk. Man bija implantācija otrajā dienā pēc ET, ļoti labi to sapratu, jo temperatūra paceļas.

Timpo

Man bija bloķējošā pote un dakteres noteiktajā datumā sākās mēnešreizes. Citas norādes nebija. Tikai teica,ja neko citu viņi nedarot var nebūt mēnešreizes 2-3dienas,bet lai neuztraucos,jo dos turpmāk man hormonus. Un tas bija viss. Nezinu kādā pote būs tālāk,neko daudz no šī visa es nesaprotu.

Papildināts 26.03.2020 08:48:

Sajaucu 2-3 mēneši

fridriksons

Sazinies ar klīniku. Parasti liek sazināties, kad sākās asiņošana, lai var plānot stimulācijas uzsākšanu.

Man tieši bija paredzēts transfērs aprīļa sākumā, uz nākamo nedēļu, laikam tad ne kā

Labrīt meitenes, es nupat saņēmu zvanu no savas klīnikas, ka viss atceļas uz nenoteiktu laiku. Šobrīd atrodos pašizolācijā, biju pieteikusi vizīti aprīlī..... tagad nekā.

Pixie

AgneseJansone
Kas tev par klīniku?

Pixie
Embrions

Papildināts 26.03.2020 10:28:

Pixie
Bet man viss process pusratā, tagad atkopos pēc pārstimulācijās, gaidīju FET.

Pixie

AgneseJansone
Man FET paredzēts aprila vidus/beigas. Tev gan pēc OHSS dot atlabt kermenim,savadāk gr var neiestāties

Pixie
Jā tas gan. Tik tagad moka tā neziņa...
Tev viss notiks? Nekas nav pārcelts?

... nu drausmas! Šitā visa padarīšana.. es jau pašā sākumā rakstīju, ka man bail no šī dranķa!!! Tagad tas viss kļuvis nekontrolējams, darbs stāv, pieraksts nav... ai! Riebjas...

Piedošanu- PMS

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404795