IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Par spīti Koronai, mums viss notiek!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Niksis
Man tādas pašas sajūtas.

AgneseJansone
tas ir kaut kāds vājprāts... tik ilgi cīnies, stimulējies un taisi n-tos izmeklējumus un te pēkšņi hops!!! Viss apstājas...

Papildināts 26.03.2020 11:23:

un ņemot vērā, ka Ķīnā tas viss ,ar viņu medicīnas iespējām, tika apstādināts 3 mēnešu laikā... mums tas prasīs 4-5... karoče, ja vispār uz to brīdi darbs kādam izņemot mediķiem, būs....

Pixie

Man liekas,ka uzelpot varēs junijā,jo ir tādi jefini kas atlido no ārzemēm un vel uzrīko baluku saaicina draugus pilnu māju Kā sapratu,jaunāki cilvēki inficēti,un tagad būs vel reisi īpašie savāks pārējos latviešus. Daudz kur pasaulē sievietes izmisumā runā par IVF kā tas ietekmē,citas atcel un neriskē

Niksis
Ar mūsu mazajiem mediķu resursiem šis viss var būt ļoti traki. Man tagad sāk palikt bail, jo pēdējie gadījumi jau saķertu tepat LV. Strādāju slimnīcā gandrīz katru dienu un mums aizsarglīdzekļi ļoti ierobežotā skaitā, tad nu sāku nedaudz satraukties. Vēl visam pa virsu absolūti neplānota, šokējoša, bet ļoti gaidīta grūtniecība. Ā, vēl man pēdējais studiju semestris un arī jāgatavo pirmklasnieks Nervi, mani nervi

Niksis
Es mierinu sevi ar domu, ka organisms atpūtīsies no visiem homoniem utt..... cik nu man sanāk sevi mierināt.
Taču kad tas viss beigies (covid) tad jau laikam atkal būs jāgaida lai tiktu vispār uz pieņemšanu,,,,,,,,aaaaaaa,,,,

Papildināts 26.03.2020 11:43:

Pixie
Es arī par so daudz domāju, man pašai tūlīt beigsies pašizolācijas periods......bet cik muļķu vēl vazājās riņķī.....pa lielam jau tā pašizolācija nebeigsies vēl sazin cik ilgi..

Pixie

Es esmu viena no tām, kas pati atcēla fet, šajās dienās būtu bijis, ar domu, ka ja nav lemts, tad pagaidām lai nav. Gan pienāks īstais laiks.

Pixie

AgneseJansone
Mums tas pats,ja veikalā sanāk kādam no mugurpuses pienākt tuvākt,es vnk saku ieturiet distanci lūdzu! Ir tādi kas nesaprot vai vnk piemirst,jo pašiem panika. Anyway mēs iepērkamies vienreiz nedelā un tad kādas 45min pirms veikalu ver ciet,mazāk cilvēku.

Papildināts 26.03.2020 13:21:

MONTANA
Klīnikās laikam visus laidīs pa vienam,un ticams,ka partneriem būs jāpaliek aiz durvīm. Apsveru domu ka tādos ET vai FET vīrus nelaidīs tuvmā. Sapratu ka jānem sejas maska,uz vizītēm. Bet nekur nevar nopirkt,celefāns uz galvas jāvelk,jāizdur caurumi acīm

Hantele

Pixie
Vai tad klīnikām nav jāpilda valsts prasības un jāpārtrauc darbība uz nenoteiktu laiku ? Vai kāds tomēr pacientus pieņems ?man arī aprīlī plānots process. No klīnikas pagaidām ziņu nav. Esmu Ivf Riga.

justme

Hantele
Es tagad procesojos, domāju vnk pabeigs iesāktos, diez vai pusratā iesāktos atstās. Vismaz tā ceru.

Sveikas!

Man rīt punkcija un 1.aprīlī bija paredzēta ET. Biju otrdien kontrolvizītē un Dr. teica, ka man jāpieņem lēmums par ET - jā vai nē, jāizvērtējot riski utt. Redzēs, ko rīt teiks, vai vispār vairs to darīs, jo vakar bija ziņa, ka LV plānveida veselības aprūpes pakalpojumus ierobežošanos.

Tik ilgi gaidīju šo dienu.

Palasīju, ka ārzemēs atceļ ET un FET.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404795