IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Par spīti Koronai, mums viss notiek!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Sveikas! Mans procesiñš ar mani ar apstājies, tagad darbības notiek ar vīru! Bija vizītē pie Ērenpreisa šis nozīmējis padzert orthomol fertil plus! Kādai no Jūsu vīriem bija kādi uzlabojumi no šiem???

Pierakstījāmies pie Uraloga un Endokranologa, lai no tiem dabūtu nosūtījumu uz analīzēm, bet izskatās, ka tas ar aliksies dēł COVID

Fridsuns

salmins
Man vīrs dzēra un viņam morfoloģija uzlabojās. Es pati arī dzeru dažādus Orthomol grupas vitamīnus - Immun (šobrīd noder, lai nodrošinātos pret Covid, kā arī vispār labi dzert gripas laikā), Natal - grūtniecībai vai lai uz to sagatavotos. Vitamīni ir dārgi, bet tie tiešām ir vieni no labākajiem. Tos lieto arī profesionāli sportisti.

Papildināts 26.03.2020 15:49:

Man šķiet, ka iVF Rīga ir šokā par pieņemto lēmumu, jo šodien man tā arī neviens nav uzzvanījis par manu atlikušo embriju, vai to atkārtoti sasaldēja vai nē...

Ērenpreiss ir silti iekārtojies ivf un, protams, ir gatavs sniegt ilgtermina arstesanu visiem pēc kārtas. Kaut ko uzlabot jau tiešām vienmer var, tomer iesaku izvertet vai raditaji ir tik slikti priekš mākslīgās apaugļošanas, ka jaatliek viss uz vairakiem menesiem, kamer virietis padzer uztura bagatinatajus, lai gan virieša faktors nekad nav bijis par neizdošanās iemeslu. Šajā covid situacija jau gan tas ir labakais, ko var vispar darit, uzlabot raditajus ar kaut kà padzersanu

Meitenes, nu nevajag paniku, luudzu. Reaali jaauztraucas un jaaizoleejas ir tikai Montiigajai, jo vinja ir staavoklii un izslimot Covidu pasaa taas saakumaa nu toch nevajadzeetu. Paareejaas - uz meenesi, maximums 2 atpuusas, rij vitamiinus, gatavojas procesiem/FET. Ir tachu zinaams, ka jauni un veseli so viirusu, ja arii izslimo, tad bez iipasiem simptomiem un sekaam, pat labaak, ja tas ir izslimots pirms gruutnieciibas, lai pec tam par to nav jaauztraucas. Chill!

Vīrs arī dzēra, par rezultātu uzlabojumu, nezinu, tik zinu, ka pirms procesa lika nodot sg vēlreiz, naudu neņēma (laikam pašam ārstam interesēja rezultāts). Kad būsim šim visam tikuši cauri, būs jāpainteresējās kā tur bija. Bet viņš izdzēra tik 1 paku, mainīja pa 180 grādiem savu uzturu. No brīža, kad bija vizīte līdz tobrīd plānotajām procesam bija 2,5 ned, un ārsts tobrīd uzskatīja, ka arī tas būs ieguvums, beigās tas ievilkās uz 2 mēn.musu gadījumā 98% ka vaina ir vīrā(un to es saku ar 11 gadu pieredzi un 5 pilniem procesiem), tāpēc arī gājām U maksimumu šajā virzienā.

Secinājums-tā kā par jebko, neviens Jums nevar uzspiest to, ko nevariet atļauties.

Man šķiet, ka iVF Rīga ir šokā par pieņemto lēmumu, jo šodien man tā arī neviens nav uzzvanījis par manu atlikušo embriju, vai to atkārtoti sasaldēja vai nē...

Friidsuns. Da nee, IVF Riigai tas ierastais klientu serviss.. labaak zvani un uzzini pati.

Fridsuns

Limassola
Taisnība tev Nupat uzzvanīju un visu uzzināju - mana pēdējā iesnaudusies pārsliņa ir vēlreiz sasaldēta.

Fridsuns
Lieliskas ziņas!

Runājot par vīrusu, cenšos par to nedomāt, vēroju pa gabalu cilvēkus, nekur neizeju šodien pirmā diena pašizolācijā būs pavadīta... Labi ka vīrs darbā satiek ne vairāk par trim cilvēkiem un tik uz dažām minūtēm, tad jūtos mierīga... Nevajag tik ļoti satraukties tieši tad visas vainas nāk...

Pats trakãkais, ka biju gatavota uz dzemdes dobuma pārbaudi, dzerti medikamenti, lai veicinātu MR tā kā man neregulāras dēł PCOS. Un tad 5 dienas pirms procedūras lika iet vīram pie Ērenpreisa un es paliku tā sakot karājoties gaisā! Kas un kad man kersies klāt nav ne jausmas. Endikranolga pieraksts ar tik 18 maijā laikam jāmakasa 98euro par analīzi un miers sirdī:-)

Limassola
kāpēc Tev to embriju atkārtoti atsaldeja?

Papildināts 26.03.2020 17:46:

man laikam rīt būs ERa rezultāti

Papildināts 26.03.2020 17:55:

iesākti procesi turinās, tad jau super

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404795