IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Par spīti Koronai, mums viss notiek!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Fridsuns

Briinuminjss
Mīļš paldies. Gaidu analīzes. Bet noskaņojums ir bēdīgs saistībā ar to mājas testu, ko veicu 6dien un kas bija negatīvs Ak kā gribētos turpināt veiksmīgo līniju un to nepārraut...

Turam īkšķus...

Fridsuns

Anheline
Paldies! Kā tu jūties tagad? Vai ir kādi simptomi? Gribas zināt, kā ir jājūtas pēc veiksmīga procesa.

Fridsuns
Man šķiet ka nav tādu baigo sajūtu vēl. Miegs ļoti nāk, guļu pusdienslaiku, šorīt bija nelabi, krūtis sāpīgas, vēderu ik pa brīdim pavelk, temperatūra joprojām ir. Nezinu vai tas no medikamentiem vai no grūtniecības. Nav man ar ko salīdzināt...

Fridsuns

Anheline
Izklausš pēc kārtīgiem grūtniecības simptomiem Lai gan es tevi saprotu - tik daudz medikamentu ir jālieto, ka nevar zināt no kā tas viss ir.

Briinuminjss

Fridsuns
Man pirmajā reizē, kad bija pozitīvs rezultāts GR tests arī uzrādija negatīvu. Cerība vēl ir,tikai uz analīžu rezultātiem var paļauties.

Anheline
Apsveicu!!!

Dollija
Paldies...

Fridsuns

Diemžēl man būs jāpārrauj veiksmes strīpa. HCG <1 Acīmredzot, bijusi kāda vaina embrijam (tā vismaz dr. teica, ka, ja neizdosies, tad embrija dēļ) un mājas tests bijis pareizs. Bāc, tagad ir palicis tikai 2x saldēts embrijs un vēl Covid neļauj procesoties uz priekšu.

Fridsuns
Cik žēl! Izturību! Sūtu daudz labu domu šajā skumjajā brīdī!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404795