IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Par spīti Koronai, mums viss notiek!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Meitenes noprasīju dakterei kāpēc man nav jāskatās līdzi olbaltumvielu diētai,un tas ir tāpēc,ka man ar manu Anti millera hormonu pārstimulācija nedraud.

Fridsuns
Jūtu līdz. nav vārdu ko šādā brīdī teikt..

LizzyV

Meitenes, sakiet kādas vispār ir sajūtas/pašsajūta fiziski ejot procesu utt? Jautāju jo domājam varbūt sākt procesoties tā, ka iespējams tas iekrīt kāzu laikā? Vai nebūšu uzbriedusi kā bumba, moody utt? Vai tās kas procesu ir gājušas ieteiktu nogaidīt?

Pixie

Fridsuns
Man loti žēl

Papildināts 07.04.2020 16:39:

LizzyV
Stress,neziña,bailes vai izdosies visādi var iet. Vel kad hormonus uzsāksi uznemt,fiziski var būt slikti,ja morāli esi gatava un nekas nevar ietekmēt,tad procesojies. Bet ja vel kāzas plāno,tad maybe atliec un pēc kāzām,tas ir vismaz mans viedoklis.

Fridsuns

Anheline
Pixie
Paldies meitenes! Jāsāka, ka tas mājas tests kaut kā laikam sagatavoja un šoreiz nav tik liela vilšanās. Varbūt arī tāpēc, ka 5.reize... tagad domāju varbūt kamēr Covid, ātri jāsastimulējas un jātiek pie jaunām smukām pārsliņām, kurām uztaisa biopsiju u.c.

Papildināts 07.04.2020 17:01:

LizzyV
Man stimulācijas laikā un kādus 4 mēnešus pēc tam vēders bija kā bumba. Ja ir pieguloša kāzu kleita plānā, nejutīsies labi. Bet no otras puses es ieteiktu neko neatlikt un irt uz priekšu cik vien ātri var, jo visādi var gadīties (kā man).

LizzyV.

Fiziski varbūt nebūtu tik traki, lai gan nevar piemēram zināt vai derēs kāzu kleita, jo es piem pieņēmos svara par 3kg katru reizi kad stimulējošs. Lielākais šķērslis varētu būt stress, lai arī labs, kas varētu būt šķērslis labai šūnu kvalitātei. Šo izbaudīju šoreiz, jo kamēr stimulējos, sanāca akūts liels stress... Un olšūnas burtiski apstājas, man ļoti cēla devas, paldies Dievībām, situācija atrisinājās gel pirms stimulācijas, bet ārsts to minēja ka iemeslu, ka stress ietekmējis olšūnu augšanu. Turklāt kāzas ir jāizbauda un neviens nezin kā Tu jutīsies - ir meitenes, kam nekas, bet ir kam stipri sap galva, sāp olnīcas utt. Teiktu, ka ja ir iespēja, to neapvienot.

Papildināts 07.04.2020 17:03:

Fridsuns
te nav vārdu, ja atkopjas un jādod iespēja sev un šūniņai

Pixie

Fridsuns
Tev šiem pēdējiem embrijiem nebija veikta pgs analīze? Es ticu ka,kāds var arī mani kritizēt,ja var atlauties,es tikai par PGS veikšanu!

Fridsuns
Samīļojiens. Man daktere arī teica, ka bijusi slikti slikti embriji, tāpēc nepieķērās.

Briinuminjss

Fridsuns
Man ļoti žēl,turies. Arī man viss apstājies dēļ covid. Turpinam būt stipras un iet uz savu skaisto mērķi

Fridsuns

Pixie
Nebija gan Vizuāli bija smuki. Es arī būtu veikusi, jo tomēr bija 7 gab. Aiztaupītu iespējams pāris neveiksmīgas reizes. Bet nu pēc kara jau visi gudri. Es kaut kā gribu irt uz 2.stimulaciju pie dr.K. Kaut kā ir lielāka ticība viņai.

Papildināts 07.04.2020 17:34:

Pixie
Nebija gan Vizuāli bija smuki. Es arī būtu veikusi, jo tomēr bija 7 gab. Aiztaupītu iespējams pāris neveiksmīgas reizes. Bet nu pēc kara jau visi gudri. Es kaut kā gribu irt uz 2.stimulaciju pie dr.K. Kaut kā ir lielāka ticība viņai.

Papildināts 07.04.2020 17:35:

dadzite
Paldies!

Papildināts 07.04.2020 17:35:

Briinuminjss
Klīnikas tagad nepiedāvā stimulēšanai un jāgaida maija vidus?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404795