Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķeizars Rdzn vai Stradinos

Kukissss

Meitenes kurām pavisam nesen bijis plānveida ķeizars, lūdzu padalaties ar pieredzi! Cikos uztaisīja un cikos varējāt jau kājas piecelties? Kur bija tikmēr mazais? Šobrīd viss norit bez vīru klātbūtnes, tapec interesē kur pa to laiku ir mazulītis. Vai māsiņas tomēr ir tik labas un atnes mazo un pieliek pie krūts?

Ksavjera

Kukissss
Viennozimigi Stradi. Intensiva terapija jaundzimusajiem jau vien ir sirdsmiers. Arsti ar pieredzi un profesionali.

Jautājums nav par to kur ir labāk ķeizaroties, bet kā viss ir pēc ķeizara.....

Ksavjera

Kukissss
Keizars Strados vai RDzN. Ka tas butu jatulko? Doma, baigi mainas kajas piecelsanas laiks, ja keizaro viena vai otra vieta? Jacelas kajas jo atrak, jo labak.

Ksavjera un pēc cik stundām jūs piecēlāties kājās?

Ksavjera

Kukissss
Pec 6h piecelos. Dzivojos par bez atsapinasanas lidzekla. Sapes nejutu, tikai diskomfortu nelielu. bija 2.diena. Pec 3.dienas neliela sape nozuda un var teikt, ka 5.dienu laika vairs nekas nesapeja. Apmeram pec 10 dienam jau biju aizmirsusi, ka tads keizars bijis

Ksavjera tad jau ātri, ja pēc 6h piecēlies. Paldies tev.

Ksavjera

Kukissss

Bet man dels dzima 33.nedela. Pielauju, ka veiksmes pamata ari bija ne tik milzigs veders, kur nepieciesams lielaks iegriezums (ja tas no svara, protams), gan ari neeksistejos tauku slanis, kuram jarokas cauri. Tagad tulit 29.ned un ada teju caurspidiga, prese vel sanos spiezas cauri. Redzesim, ka bus soreiz! Ceru uz tikpat nesapigu pasakumu...

Papildināts 27.03.2020 09:52:

Veiksmigi un nesapigi tev!

Es ar visiem bērniem augstākais 4h pēc ķeizara esmu gulējusi, cenšos pēc iespējas atrak celties, bēbi uzreiz pieliek pie kruts ka tiec istabiņa, dzemdību zāle tikai virsu uzliek. Vienīgi man tā pieredze tikai Bulduros. Tēti bēbi izreiz pēc operācijas ņem un nes uz istabiņu, kopā esam visu laiku.

Madzuliitis

Pēc pirmā ķeizara cēlos kājās 4h pēc. Viss normāli. Tagad gaidāms otrais redzēs kā būs .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404811