Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko ar lielu daudzumu apelsinu

lutekle

atveda man ( ar novēlošanos) pasūtītos apelsinus. Domātus sulas spiesanai. Bet tā ka esmu pārvākusies , šeit man nav elektriska citrusspiede , bet tikai tas manualais krams( kas der tikai lai izspiestu citronu mērcei)... Divreiz nonēmos, nu nafig. Apelsīni- šķirne, kas tā ka ertai un gardai ēšanai neko nesarezgijot, nav labākā .

Vot. Ko nu? Ilgstoši šitie neglabajas.

Tulip

lutekle
Tikai nesmejies, bet man pēdējā laikā patīk apelsīnu miziņu klāt gandrīz visām mīklām. Norīvētu miziņu, izžāvētu vai sasaldētu lietošanai vēlāk. Bet varbūt liekāka jēga aizbraukt pēc normālas sulas spiedes.

Tulip
Miziņa , tas protams, labi. Bet mīkstums ta paliek. Negribas man , šajā krīzes posma, pirkt lieku , pie tam sezonālu , pie tam tikai papilddzivesvietai, gadžetu.

Diez , ja aizbrauktu uz dzīvokli, visus izspiestu, un ieliktu sasaldēt- kas tur būtu? Vitamīnu jau pa pieskari? .. pie tam šitie ir tie tumši sarkanie, kur tiešām veselīguma pēc jādzer.

Papildināts 26.03.2020 15:42:

Tulip
Bet vispār paldies par ideju, lai gan ar norīvētu mizu sulu izspiest grūtāk, par cik šitie organiskie , tā miza varētu būt ok.

Es domāju, ka saldēt var droši- tak būs tāds sulas saldējums, ka nu tik. Nekā lieka, tikai sasaldēta sula. Es brauktu, izspiestu un sasaldētu, ja nespētu izdzert pāris dienās.

A kapeec nevar eest? Negarsho? (Tad arii sula negarshos) Slikti mizojas? Mees peedeejaa laikaa ar mizoshanu nenjemamies, kaartiigi nomazgaajam apelsiinus un sagriezham gabalos. Miikstumu apeed, miza paliek. Apelsiins vienmeer ir veseliigaks par apelsiinu sulu. Ja organiskie, tad mizu vareetu gan noriiveet (ja roka nenokritiis) un iesaldeet, var likt pie saldeedieniem, dzeerieniem, kuukaam.

Pagaajusho gadu draugi man uzdaavinaaja 6 kg bio citronu no savas fazendas Spaanijaa. Visiem noriiveet mizu, tas bija chakaris briesmiigs.

kristel

Savāri ievārījumā/džemā. Bet nu izfilēt vajadzēs, ja gribi normālu. Jo sietu nemaz nepiedāvāšu, varētu blenderēt un tad izmasēt caur sietu.

Es mēdzu piespiest gaļas marinādei - pāris gab.

Kūka kāda kurā var ieintegrēt apelsīnus.

Varbūt var iesaldēt to visu, vai pārvērst sorbetā. Bet tur gan jau arī sulu vajadzēs. Nezinu kas ir verķis ar kuru spied, bet ja normāls sulas apelsīns, var taču ar rokām izspiest, piekam, ja apelsīnu daudz un nav jādzenājas pakaļ katrai sulas pilei.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Man ir ap 15 kg... kristel rokas verkis ir tāds krāms, kam apaksa ka krūze, a augša tā riebīga piramīda. Tāda pati ka elektriskajam. Bet ta sula tek krūzīte la caurumiņiem, kas atri aizssitas ciet, ik pa 3 apelsīnu pusēm tā augša jātīra, filtra sieta nav, apkārt viss netīrs.

Ne , nu labi, ja neko labaku neizdomāšu, rit braukšu spiest normali. Kamēr vēl vispār var braukāt uz priekšu atpakaļ.

Paldies par mizu atgādināšanu gan visām! Par cik lieku apelsinus salātos, tad miza būs tā vai sa.

Papildināts 26.03.2020 21:27:

*piramida nav riebīga. Tipiska, nezinu, kāpēc šis tā nokorigeja.

Ja saldi, ēstu tāpat, tas pat veselīgāk par sulu. Mēs arī nemizojam, nomazgājam sagriežam. Tā esam tonnu šoziem noēduši. Šajā sezonā apelsīni nenormāli saldi un garšīgi.

Ljoljix

Skeliites, uz galjasdeeles un saldetavaa, kad sasalst tad maisinaa- gan vnk teejaa aukstaa/karstaa, gan kokchos

Ljoljix
Luuk, taa ir ideja!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404819