Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

1.1 gads un nemāk pietupties

Bite33

Bite33

Sveikas mammas!

Meitai tūliņ gads un mēnesis, bet...mani sāk satraukt tas, ka viņa nemāk pietupties. Kājās stāv kopš janvāra sākuma, kad pati uzvilka sevi kājās pie dīvāna, iet uz abām pusēm, iekāpj dīvānā, izkāpj, bet nemāk pietupties. No stāvus pozīcijas krīt uz dupsi, nevis lēnām pietupjas. Mantas ceļ no zemes tikai tad, ja ir kur pieturēties un arī pieliec augšdaļu nevis ieliecas ceļos.

Cik skatos apkārt-parasti bērni iemācas pietupties un tad aiziet staigāšana. Manējā grib iet, bet nevar pati nostāvēt, kā palaižas vaļā krīt. Tad nu sāku domāt, ka droš vien neaizies kamēr nesanāks tā pietupšanās, bet viņa pat nemēģina, man neļauj palīdzēt.
Tad nu jautājums-vai ir kāda mamma kam bērns ar šo ir kavējies vai visām normāli?

Hiacintte

Rādi caur rotaļu, turi pozās, kas ierāda kustību, gan jau aizies, kur tad paliks.

mans bērns sāka staigāt 10 mēn bet tupties 13 mēn. tiktāl pat neaizdomājos, ka tas varētu nebūt normāli, ka netupjas vēm 3 mēnešus pēc pirmajiem soļiem. tagad 14 mēneši, skrien, tupjas, sēžas, rāpjas virsū dīvānam. viss notiks

Bite33

Hiacintte
Nu vienīgais kas man daudz maz izdodas ir ripināt bumbu, kurai jāiet pakaļ un jāpaceļ, bet arī nevienmēr ir ar mieru celt, lai gan es viņu turu jo pati jau nemàk!

pumpurīte

Nu man jau škiet, ka mazie paši zinās, kad tupties, kad stāvēt, kad iet. Mana dāmai ir 1.3 g. Staigā tikai turoties. Nestāv. Un pati nestaigā. Daudz rāpo. Tikai nesen sāka sēdēt. Es pagaidām par to nestresoju. Ja uz 1.6 gadiem nestāvēs, tad sākšu kko domāt.

Bite33

pumpurīte
Tā jau ir, bet redzot kā citi bērniņi smuki dejo ieliecoties ceļos (diezgan pazemu), atlaiž rokas un turpina to kustību, tad grūti nesaīdzināt... jo mums notiek savādāk.

Manējā sēž no 8,5 mēn., rāpo aptuveni no tā paša laika.

Tad jau grūti arī būs, kad cits bērns vairāk, ātrāk sāks runāt, podiņā čurāt utt, utt.

Katrs bērns ir citādāks. Neiedzen bernu kompleksos jau no mazotnes. Viss būs super, visu sāks darīt, kad būs gatavs.

Hiacintte

Bite33
Visas problēmas rodas no salīdzināšanas un tagad ir pašizolācijas laiks, nav ar citiem bērniem jāčupojās un nav jāsalīdzina. Katram savs laiks.

pumpurīte

Bite33
Ja ir kkāds stresiņš, aizej pie osteopāta. Es biju aizvedusi, jo nesēdēja vispār, arī w pozē nē un daudz krita un sita galviņu. Drīz pēc pirmās vizītes vairs nekrītelēja un apsēdās. Bija saspringta kakla muskulatūra un tur esošie punkti. Tikko bijām atkārtoti, teica ka ap ausīm esot saspringums, tadeļ nav lidzsvara, kas vajadzigs stavesanai. Gajam deļ tā ka viņa joprojām neēda gabalinu edienu, no tā vēma ar struklu, kas nu dien nav normāli. To sakārtoja un arī šo visu pa ceļam sakārto. Nu pamēģini.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404823