Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maksa pa nodarbībām šajā laikā!

CareDee

picka

dace_bogdane
Nē, skolā treneri vismaz mazajā grupā (par vecākajām nezinu, nav bijusi iespēja redzēt) tiešām nemāca neko no Tevis uzskaitītā.

Treneri izvēlēties nevar. Bērnu vedu, jo viņai patika, pēdējā laikā gan bija apnicis un sāka palaidņoties nodarbībās, kaut gan parasti ir pat pārāk apzinīga.

Tur jau tā lieta, ka apsveru domu izstāties no skolas. Un tāda naudas prasīšana no klientiem skolas dīkstāves laikā manu vēlmi tikai pastiprina. Pareizi te teica - skola nav vienīgā, kurai ir piespiedu dīkstāve, arī tiem pašiem viņu klientiem ir grūtības ar ienākumiem pašlaik!

Pēdējās izmaiņas: Avesta, 05.04.2020 22:25.


Kā nevar izvēlēties klubu?

-

Pie krīzes vispirms labi laipni parunāt ar kluba īpašniekiem, ja nepalīdz: ir jurista konsultācijas un PTAC konsultācijas.

Ugnii

Vispār tas tāds treneru egoisms. Mums līdzīgs stāsts, kad par martu paņēma pilnu maksu, kaut notika mazāk kā puse nodarbību, un pēc tam atsūtīja vēstuli, ka turpinās par pilnu maksu trenēt internetā.Ja neizmanto treniņus internetā, jāmaksā puse, it kā, lai skaitītos klubā.

Man jau bija aizdomas, ka treneri uz mēness dzīvo, tagad par to pilnīgi pārliecinos - krīzē visiem grūti, nezin, ko rītdiena nesīs, bet šie par tukšu gaisu 25 eiro prasa.

Ja par pilnu cenu var lieliski trenēties internetā, tad priekš kā vispār bērnam būtu jāiet uz kādām zālēm? (Retorisks jautājums, protams).

Godīgi sakot, es uzskatu, ka labam trenerim bija jāpiedāvā turpināt trenēties internetā visiem audzēkņiem pret ziedojumiem, kamēr visiem laiki uzlabosies. Vai kamēr treneris atradīs citu darbu un treniņiem laika vairs nebūs.

MarMar

Olimpiskais centrs. Nekas nav jāmaksā, treniņi nenotiek.


Cooper

Par martu bija jāmaksā pilns maksājums (jāmaksā mēneša sākumā, tad vēl nemaz nebija zināms, ka nodarbības tiks atceltas). Pēc tam teica, ka tad par aprīli nebūs jāmaksā (ar domu, ka, ja pēc 14.apr nodarbības var atsākt, tad viss izlīdzinās). Šobrīd ir katrai grupai atsūtīt video, lai var mājās trenēties. Teica, ja nodarbības vēl nevarēs atsākties, tad domās par online nodarbībām katrai grupai savos laikos. Doma laba, taču pilnu maksu par to noteikti nebūtu gatava maksāt. Tomēr nevar salidzināt ar klātienes nodarbību, kad treneris redz bērnu un var piekoriģēt, pielabot kustības, pakomentēt kaut ko.

CareDee

Mums vakar bija pirmā nodarbība zoom! Nu pasniedzēja cenšas un vismaz kkāda saikne ir, bet protams nevar pielīdzināt nodarbībām klātienē!
pie tā arī palika, ka 50% no mēneša maksas!

zoom nodarbības būs 3x nedēļā!

Mimene

Mums džudo nodarbības maksā 30eur mēnesī.Marts aizgāja pa pilno samaksu,jo jāmaksā mëneša sākumā.Tagad atsùtìja rēķinu 10eur,bet šī samaksa ir arī lìgumā noteikta...tā teikt,lai saglabātu vietu.Bet,treneris uzreiz atrakstìja,ka sapratìs,ja kāda ğimene arī tos 10eur nevarēs atļauties,bet tie kas var,lai palìdz skolai eksistēt.Katru nedēļu atsùta video nodarbìbu.Pa vidam vēl uztaisa visādus izaicinājumus,kas jāpilda ārā svaigā gaisā.Katrā ziņā,ļoti cenšas.

Offtopic...nesaprotu to pašnodarbināto funkciju,vai tad paši nevar maksāt nodokļus,lai šādos gadìjumos sańemtu kādu pabalstu?

Papildināts 02.04.2020 21:29:

Aaa,un prasa arī foto vai video no bērniem


Tell the world I'm coming home

Es butu ar mieru maksat 50% no menesha maksas, lai atbalstitu. Jo ari maksatajiem ir gruti laiki pienakushi... Marts, ja, bedigi, jo reali apslima, sakas covid un viss, paris trenini tikai.

Papildināts 02.04.2020 22:48:

Ja tomer prasis pilnu maksu, tad apsveru iespeju izstaties pavisam. Jo maksa nav maza, lidz ar to maksat pilno maksu kaa paredzams vismaz 3 menesus nu jau ir sapigi makam. Sobrid griezhu visu, ko var griezt. Ja lidz tam nonaks, ari trenini tiks nonemti.

Mums jau līgumā bija rakstīts, ka, ja apmeklē mazāk par pusi nodarbību mēneša laikā (slimības vai cita attaisnojoša iemesla dēļ), tad jāmaksā puse. Tad nu par martu un aprīli arī pagaidām jāmaksā puse.

Bet mums treneris katru darbdienu sūta vodeo ar vingrojumiem, gaida video ar to, kā bērni vingro, man šķiet tikai loģiski, ka mēs to pusi maksājam. Protams, ja paši būtu zaudējuši darbu, tad izstātos (ko citu), bet ja pašiem ienākumi nav samazinājušies, tad šķiet aplam nemaksāt. Gan jau ir arī vecāki, kas nevarēs arī to pusi samaksāt.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)


minkinsh

Futbolu - martā pilna maksa, aprīlī nav jāmaksā (trīs reiz nedēļā tiek atsūtīts treniņa plāns, kas pēc izpildes jānosūta atpakaļ un jāiesūta video kā iet treniņā)

Dambrete - maksājam tikai par notikušajām nodarbībām, bet attālināti arī nekas netiek piedāvāts

Robotika - par martu samaksāta pilna maksa, nav nekādas ziņas kas būs tālāk, iepriekš parasti par nenotikušām nodarbībām tika veikts pārrēķins, tagad gaidu info vai būs par martu pārrēķins vai nē un kas būs ar aprīļa rēķinu, nekas attālināti netiek piedāvāts

Klavieres - jāturpina maksāt pilna maksa, tiek atsūtīts uzdevums, kas pa nedēļu jāiemācās un jāsūta atpakaļ video ar apgūto


Dzīves jēga nav gaidīt, kad beigsies negaiss, bet gan iemācīties dejot lietū!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404825