Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maksa pa nodarbībām šajā laikā!

CareDee

Četri vēji

Mimene
Offtopic...nesaprotu to pašnodarbināto funkciju,vai tad paši nevar maksāt nodokļus,lai šādos gadìjumos sańemtu kādu pabalstu?
Var. Ieņēmumi 500 eiro, obligātās iemaksas - 141,75 eiro (soc), no pārējās summas vēl ienākumu nodoklis 20%. Cik tur paliek? Ap 285 eiro? Tas tāds rupjš aprēķins, protams.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


Novaly

nesaprotu to pašnodarbināto funkciju,vai tad paši nevar maksāt nodokļus,lai šādos gadìjumos sańemtu kādu pabalstu?
Neesmu interesējusies par dīkstāves pabalstu, bet bezdarbnieku pabalsts pašnodarbinātiem nepienākas arī pie nodokļu nomaksas.

Par pulciņiem- zīmēšana sūta rēķinus, par martu atsūtīja par reāli apmeklētajām nodarbībām. Dejošanu samaksāju jau mēneša sākumā, bija teikts, ka pārrēķinās aprīlī, bet, tā kā skolotāji sūta uzdevumus un ir arī viena nodarbība tiešsaistē, samaksāju pilnu summu arī par aprīli. Gribu atblastīt tieši tāpat kā kafejnīcas un citus, kam šobrīd klājas grūtāk.


Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

picka

Novaly
Tu ziedo naudu arī kafejnīcām? Teātriem arī pārskaitīji? Gan jau viņi visi arī maksā visādas telpu nomas un algas aktieriem.

Piedodiet, bet nevaru ziedot visiem, kuriem tagad ir grūti. Arī pulciņiem nē. Nebiju ar treneriem tik tuvās attiecībās.

Novaly

picka
Tu ziedo naudu arī kafejnīcām?
Nē, bet ik pa laikam pasūtu ēdienu līdzņemšanai vai ieeju papusdienot.

Nebiju ar treneriem tik tuvās attiecībās.
Nepazīstu nevienu no skolotājiem. Neesmu pat satikusi.

Piedodiet, bet nevaru ziedot visiem, kuriem tagad ir grūti
Tev kāds liek? Es kaut kur minēju, ka visiem tā būtu jādara? Vai, ja Tu nevari, tad citi arī nedrīkst?


Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.


BTango

Meita slimības dēļ neapmeklēja sporta pulciņu jau no februāra vidus. Dienu pirms marta maksājuma izsludināja ārkārtas situāciju, skolotāja atsūtīja sms, ka nodarbības tiek atceltas uz nenoteiktu laiku.

Tā kā meita uz to brīdi nebūs bijusi nodarbībās jau 2 pilnus mēnešus (par februāri samaksāju visu, protams), jautāju, kā ar mācību maksu. Viss paliekot tāpat, attiecīgi samaksa par pilnu martu. Ja atcelsies uz ilgāku laiku par 14.04., tad skatīšoties.

Pašvaldība atcēla maksu par mūzikas, mākslas un sporta skolu, lai arī nodarbības (vismaz Mākslas skolā) joprojām notiek attālināti.

mums ir online mācības deju skolā un dziedāšanā, samaksa 80% un 75% no tā kas bija.

Papildināts 06.04.2020 18:54:

Vasara un saule

Vienā no "pulciņiem" atcelta maksa par aprīli un maiju. Par martu puse, jo pusmēnesi bija nodarbības.

ja kāds ļoti vēlas, drīkst pēc paša iniciatīvas atblastīt "pucinu", bet par nenotiekošām nodarbībām maksa netiek prasīta. Paldies par to.

dace_bogdane
Par apģērbu, higiēnu un tamlīdzīgām pašsaprotamām lietām vecākiem treneri nevajag arī pavelti, nemaz nerunājot, ja par to vēl prasa samaksāt.

Mikaa

Gribēju atvērt līdzīgu tēmu. Martā bērnam nekādas maksas atlaides nedeva, samaksāju mēneša sākumā pilnu summu, no 15. marta nekas vairs nenotika. Pulciņš piedāvāja video nodarbības, skaties un dari līdzi. Tā kā sākumā bija cerība, ka aprīlī turpināsies, domāju, lai ļurinās šādi, bet tagad skaidrs, ka šogad jau vairs nebūs. Tagad vajadzētu veikt nākamo maksājumu par aprīli (summa tuvu simts eiro), gaidu, kad uzrakstīs, ka lielu daļu atlaiž. Par martu neatlaida. Tuvākajās dienās rakstīšu, ja paši neuzrakstīs, kādi risinājumi. Jo videonodarbības tomēr ir ar ļoti zemu kvalitāti un arī nav motivējošas un noteikti ne tās summas vērtas. Vispār besī šī situācija.


Mikaa
Mani arī šitas besī. Mums arī videonodarbības, maksa tàpati. Nekàda mazà 70eur.Nu wtf? Par 100% maksu vèlos 100% pakalpojumu! Ar skolu arī taspats, privàtskola, nekàdi resursi netiek izmantoti, aizpildiet šo, aizpildiet šito, nosūtiet, atsūtiet. viss. Pilna maksa.Nu besī śitas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404825