Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maksa pa nodarbībām šajā laikā!

CareDee

Dzintare

Vai tad trenneris neiemāca: pareiza apģērba un apavu nozīmi; neattīsta spēju klausīties un sekot instrukcijām; neimāca pārvietoties pa telpu (pa labi, pa kreisi, aiz muguras, priekšā, pirmai, pa vidu, pēdējais...); neatbalsta vecākus, pārrunājot svarīgas tēmas (higiēna, veselīgs uzturs, kārtība, fiziskā veselība...) lojalitāti un darba ētiku 4 - 7 gadu vecumā šīs ir daudz svarīgākas spējas kā perfekts špagats vai piepumpēšanās. Es Tavā vietā meklētu labāku trenneri, kas pievērš šim uzmanību, vēlāk skolā būs vieglāk, jo svarīgās spējas būs attīstītas.
dace_bogdane

Būtu jauki, ja treneri mācētu arī elementāru gramatiku - kā tiek rakstīts viņu profesijas nosaukums! TreNeris, nevis treNNeris. Negribētu, ka tādu "pareizrakstības piemēru" rādītu maniem bērniem.

Papildināts 16.04.2020 14:35:

Četri vēji
Var. Ieņēmumi 500 eiro, obligātās iemaksas - 141,75 eiro (soc), no pārējās summas vēl ienākumu nodoklis 20%. Cik tur paliek? Ap 285 eiro? Tas tāds rupjš aprēķins, protams.

Tev šķiet, ka parastam darba ņēmējam pēc nodokļu nomaksas diži vairāk paliek? Turklāt pašnodarbinātais var no peļņas atskaitit dažādus izdevumus pa virsu, to pašu benzīnu, saimniecības preces utml.


dace_bogdane

Dzintare
Neuztraucies, Tavi bērni pie manis Oksfordā nemācās. Un piedod, ja uzrakstīju vienu vārdu nepareizi. Nedzīvoju Latvijā jau 15 gadus un parasti visu nākas rakstīt angliski.

Mikaa

dace_bogdane
Tāpēc tev arī ir tik attāls viedoklis par trenera lomu bērnu dzīvē. Tevis aprakstītais treneris nav Latvijas vidējais treneris un tevis aprakstītais nespējīgais bērns arī nav gluži vidējais pulciņu apmeklētājs. Līdz ar to pārtraucot apmaksāt vienu vai otru treneri, emocionālie vai profesionālie zaudējumi ir minimāli.

Ir, protams, arī treneri ar lielo T, bet tad parasti sadarbība ir abpusēja un to vēlas abas puses un spēj vienoties arī par tādu maksimālo samaksu, kādu bērna ģimene var atļauties. Pretī saņemot attālinātu, bet īpašu programmu un gaidot labākus laikus. Kaut vai vasarā atgūt zaudēto.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404825