Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vannas dvieļi

Marei

Marei

Sveiki, kur var pasūtīt (internetveikals) labas kvalitātes mīkstus dvieļus, lielākus par standartā atrodamo 70x140?

mahanta

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mahanta
Šis ir labs? Lielos pirts dvieļus pirku Mežrozē, bija patiešām labi, bet tikai viena krāsa.

mahanta

550g/m2 ir samērā ok, priekš tādas cenas noteikti. Pirmās pāris reizes pūkojas gan diezgan stipri.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mahanta
Jau pasūtīju, redzēsim, kad pienāks. man tieši vajadzēja nedārgus pirts dvieļus. Mežrozē šis gan arī bija ļoti labs, liels un biezs http://www.e-mezroze.lv/lv/frotē-dvieļi-450gr-m2.html

Marei

Pasūtīju no nostra.lv, bet tie mežrozes tiešām izskatās labi un arī cena laba.

Papildināts 28.03.2020 20:03:

Pasūtīju no nostra.lv, bet tie mežrozes tiešām izskatās labi un arī cena laba.

Marei
Es arī pasūtīju no Nostra, bet nu zibenīgi- pēc pāris stundām jau bija ielikts Omnivā, ceru, ka drīz būs klāt.

robchix

Palikushi kaadi 15 gb. un dabuunami uzreiz;

100x150cm, 450g. Navy blue.

Profesionaalaa kvalitaate (razhoti izmantoshanai viesniicaas utt)

10,50 gb.

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

robchix
Vari ielikt bildi? Man interesē 2. Bet neesmu Rīgā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404827