Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai velobraukšanas 3-4gadniekam var būt par daudz?

sursurs

Lapsēns

negribētos, lai bērnam jau 20+ gadu vecumā jāoperē nodiluši meniski vai tml. kaites
Pieskati, lai minot ceļi nekrīt uz iekšu vai āru un viss būs labi

Lapsēns
Jap par šito mēs arī jau strīdamies. Viņa ākstās vislaik ar to velo - ta kājas speciāli uz āru, tad uz iekšu, tad ceļas kājās, tad ceļ nost kājas no pedāļiem, tad laiž stūri vaļā, tad apguļas bezmaz uz tā velo. Karoče izpildās tur ik pa brīdim. Es vislaik draudēju, ka, ja brauks izliektām, ieliektām kājām, uzcelšu beņķi vēl augstāk (nu tad toč nevarēs tā paakstīties, jo citādi pedāļus neatsniegs), bet nu jā, jādomā. dažreiz šķiet, ka viņa vienu kāju tur tā šķībi uz pedāļa, bet apnicis karot, bet nu laikam jau ka jāturpina vien tā karošana būs..

Cik daudz brīva laika cilvēkiem paliek.

Nevaru iedomāties, ka mani vecāki ko tādu iedomātos jautāt. Bērns siltumnīcā aug?

chiekurs
Mūsu vecāki daudz ko neiedomājās, kā rezultātā daudziem,lai neteiktu, ka lielākajai daļai pieaugušā vecumā sāp muguras.

Nu tieši tā. Mans jauneklis pēc riteņbraukšanas treniņiem ir iedzīvojies paliekošā muguras deformācijā ar nopietnām blakusparādībām. Jo nevienam jau nelikās svarīgi dot vismaz stiepšanos un kompensējošus vingrojumus, nemaz nerunājot par slodzes samazināšanu vienveidīgā piespiedu pozīcijā.

Apsveicami, ka autore domā par savu bērnu, jo mazulim veselīgākas būtu daudzveidīgas fiziskas aktivitātes.

Vavaa

Viņa ākstās vislaik ar to velo - ta kājas speciāli uz āru, tad uz iekšu, tad ceļas kājās, tad ceļ nost kājas no pedāļiem, tad laiž stūri vaļā, tad apguļas bezmaz uz tā velo. Karoče izpildās tur ik pa brīdim.
Izskatās, ka bērns jau pats neapzināti izvairās no "vienveidīgas piespiedu pozīcijas".

Varbūt šādus jautājumus jāuzdod fizioterapeitam?

Vavaa
Vispār jā, ja tā padomā - izvairās gan Tad jau no vienas puses labi - kamēr nemin monotoni ar nepareizi saliktām kājām/rokām, tikmēr izvingrojas uz tā velo. šāds aspekts neiaj ienācis prātā. Vienīgais, ka viņa tā ākstoties daākstās līdz krišanai (nu jau retāk, bet nu jau lielākos ātrumos). Viens no pēdējiem gadījumiem beidzās ar pilnu muti asīnīm, pārsistu smaganu, man jau šķita, ka zobiem (labi, ka vēl piena) ar būs atā, bet nu paldies Dievam, tikai smagana..

Un šobrīd noteikti ir VISlielākās iespējas pastaigāt pa ārstniecības iestādēm, pie dakteriem, vienkārši, lai uzdotu šādus jautājumus. Diemžēl personīgi neviens fizioterapteis pazīstams nav. Bet nu kā jau pasen lasīts par latviešu forumiem. Kaut ko pajautāsi lv forumā, tevi vispirms nories par to, ka esi kaut ko pajautājis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404925