Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kovids no politiskā aspekta, nākotne, futuroloģija

Kundalini

Kundalini

KOVID uzpūstā sērga no politiskā aspekta, nākotne pēc visas šīs jezgas.

Pagaidām liela daļa naivi tic, ka Ķīnā cilvēki apēda tirgū kādu čūsku un sikspārni un dabūja vīrusu, kuram dažādās valstīs ir dažādi kloni, ar dažādu efektivitāti. Kapēc Latvijā vīruss ir stipri švakāks, bet Itālijā tomēr cilvēki mirst.

Par aizliegumiem satikties cilvēkiem, robežu bloķēšanu, ekonomikas kirdik.

Kamēr par varu un ietekmi cīnās divas elites grupas, tikmēr TAUTA ir statistu lomās....Vecā elite, dzīve uz naftas un gāzes, naudas drukāšana, pārmērīga ražošana. Jaunā elite - jaunās enerģijas, bitkoins, robotizēta nepieciešamā ražošana, garantētais iztikas minimums. Tas ir tas , kas aizkadros notiek, nevis ko mums cenšās iebarot masu info. Cīnās AITU BARU "saimnieki" - kura virziens nākotnes attīstībai ņems virsroku. Ideāls no viņiem nav neviens, jo arī tiem jaunajiem progresīvajiem - projektos paredzēts sabiedrību dalīt 4 kastās, būs varas piramīda, zemākie būs vergi darba nometnēs un pazemes rūpnīcās, tie, kuri nespēs iekļauties "jaunajā pasaulē" - jo pēc visa robotizācijas 90% pazaudēs darbu. Ne velti iztikai zinātnieki bīda slieku ražošanu, tārpu ēšanu utml lietas. Tā ir viena sīka kopējā projekta sastāvdaļa.


nepietiek jau n tēmu, vajag vèl vienu ar uzsvaru uz New World Order?

Kundalini

Iespējams īsti nwo tas nebūs, no visiem cilvēkiem atkarīga, kāda būs nākotne. Vēl iespējams pacīnīties un izmainīt visus scenārijus. Tā cīņa notiks vēl 30 gadus, līdz 2050 gadam.

malacis

Paklau, tu nevarētu pieturēties pie kāda viena koncepta? Es nespēju izsekot visam līdzi. Citā tēmā tu prognozēji PSRS2 dibināšanu 2025. gadā. Tur nebija nekāda runa par 4 kastām, bet kaut kāda komunismam līdzīga laime ar Krievijas vadošo lomu.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405023