Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Epidurālā uz izspiešanu

Leire

Leire

Čau! Vēlos palasīt pieredzes stāstus par epidurālo anestēziju, kādos gadījumos "ļauj" saņemt papildus anestēzijas devu līdz pat izspiešanai? Pirmo bērnu dzemdēju Stradiņos ar anestēziju līdz pat beigām, klausīju vecmāti, viss izdevās ļoti labi un izspiešanu nejutu. Man paveicās vai anesteziologs ievadīja pārāk lielu pēdējo devu? Vai taisnība, ka Dzemdību namā uz šo skatās stingrāk?

Man deva epidurala, lai gan anestezeoligs ar vecmati apsprieda, ja nevajadzētu, jo nejutīsšu, kad spiest. Taču tad paskatījās uz mani, apžēlojās,iedeva papildus devu un viss bija super.

Hiacintte

Ja dzemdību gaitā nav sarežģījumu, tad ļauj arī spiest ar EA.

Telefons labo vārdus - ceru, ka kaut kas vismaz saprotams no rakstītā.

Leire

Mercedes
Viss saprotams, paldies. Kurā slimnīcā dzemdēji?

Papildināts 03.04.2020 21:58:

Hiacintte
Paldies!

RDzn. 2017 un 2019. Abās ņēmu EA, taču pirmajā reizē neiedarbojās. Otrā reize bija ideāla viss iedarbojās kā vajag.

Junijameitene

Man teica, ka max 4 devās. Pēc 2 jau bij izstumšanas periods, nu jā mazāk jušana, bet vecmāte un dr jau monitoros redz, un sāka, kad stumt. Un tas moments, kad dažas saka, ļoti gribas stumt, bet saka, ka nevar un rodas plīsumi, man ar ea teica, tagad nevar un es nemaz nejūtu vēlmi stumt.

Papildināts 03.04.2020 23:01:

Nu izspiest kā pareizi

Leire

Junijameitene

Pie cik cm ņēmi anestēziju?

Ariela

Dznamā nēmu līdz pat izspiešanai, bija fantastiski - sāpes nekādas nejutu, tikai spiedienu,ka vajag spiest. Anestēziju jau panēmu pie kādiem 5-6cm

Nezudosaceriiba

Mana pieredze. Paņēmu pie 4cm... Ielaida zāles, nekas nemainījās, kontrakcijas sāpēja vēl joprojām pēc 2vām devām. Tad vecmāte novilka pamperu lai paskatītos atvērumu pilns un galva jau bija redzama... Man pārāk strauji viss notika...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405139