IVF, ICSI un IUI (04/2020) - Ehhh, tomēr jauc tā Korona mūsu plānus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Paarcelamies uz jauno lapinju...".

LizzyV
Noteikti vispirms kāzas un tad medicīnisko apaugļošanu.Gribēsi kāzās priecāties un baudīt šo pasākumu un vēl aizmirsīsi iešpricēt poti priekš stimulācijas utt. Medicīniskajam procesam laiks pietiks.

Papildināts 07.04.2020 19:43:

justme
Es nesaprotu par to,kas attīstījās Tev līdz 5.dienai,neemu tik tālu laikam tikusi.

Papildināts 07.04.2020 19:43:

Ne esmu

justme

fridriksons
Apaugļotā olšūna attīstās līdz 5.dienai (blastocistai). Kura srimulācijas diena Tev jau iet?

Pixie
justme
Anheline
un special vieta-fridriksons!

Papildināts 07.04.2020 20:28:

Atvainojos par depresiivo teemas nosaukumu, gribeeju rakstiit - IVF, ICSI un IUI (04/2020) - Ehhh, tomēr jauc tā Korona mūsu plānus...bet mees nepadodamies! - bet, redziet, teemas virsraksts esot par garu. Taa kaa noteikti sii briiza teemas virsrakstaa gribeeju piemineet Koronu, tad optimistiskaas beigas izpalika.

Papildināts 07.04.2020 20:28:

Friidsuns.

Limassola
Jejjj tiku pie kausiņa, paldies..

Fridsuns

Pixie
5AAA izklausās pēc vislabākā embrija, kāds vien iespējams. Jā, man sajūtas arī ir par labu PGS. Tad jau jāgaida maijs un jāuzlabo olšūnu kvalitāte. Jāpadzen Shatavari un varbūt vēl kaut kas.

justme
Laikam sanāk 5.diena . Pirmā pote sākās piektdien.

Limassola ko tas nozīmē priekš manis tā 4/10 vieta?

Esmu vēl šeit kā ezītis miglā,kas neko nesaprot.

Kassidija

Fridsuns Žēl...

Fridsuns
Turies,pat nezinu kā vēl Tev uzmundrināt

Fridsuns

Kassidija
fridriksons
Paldies, meitenes! Jūs jau man esat ļoti daudz palīdzējušas ar šo forumu. Es sevi mierinu, ka viss vēl priekšā. IVF procesos esam tikai gadu. Protams, likās, ka viss uzreiz sanāks, jo abi esam

diezgan veselīgi un sportiski, bet nu šī ir kā mācība neko nepieņemt par pašsaprotamu un nedomāt, ka "mums jau viss viegli sanāks".

Fridsuns

Redzi,Tu esi optimiste,tā jau ir laba zīme! Un šķiet,ka šī medicīniskā apaugļošana ir viena liela laimes spēle un mēs varam izdarīt no sevis pašu maksimumu,bet tas nedod nekādu garantiju,jo ne jau Tu,es vai ārsts to nolemj,kam būs pozitīvs rezultāts,bet tikai paši augstākie spēki ko es saucu par Dievu. Un man ļoti gribētos,tāpat kā mums visām,būt tajā skaitā,kurām ir šis pozitīvais rezultāts. Mēs un ārsti izdarām maksimumu,bet visu nosaka augstākie spēki,kuras nevar ietekmēt,atliek cerēt un lūgt. Es ļoti gribētu,lai mums izdodas pēc iespējas ātrāk,bet baigi neceru,ka ar pirmo sanāks un viss aizies kā pa sviestu. Tā ir laimes spēle ko nevaru 100%ietekmēt,varbūt tikai 10-20%

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405249