IVF, ICSI un IUI (04/2020) - Ehhh, tomēr jauc tā Korona mūsu plānus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Paarcelamies uz jauno lapinju...".

Fridsuns
Uzraku šeit pat Cāli vecas diskusijas un meiteņu atsauksmes, vairums protams atsaucās pozitīvi, bet bija arī citi komentāri/atsauksmes, piemēram, meitenes norāda, ka:

1. Menešreizes kļuvušas neraksturīgi vājas, tikai viegli smērējumi;

2. Karstuma viļņi;

3. Svara pieaugums;

4. Izmaiņas cikla garumā. Tās, kurām cikls esot bijis tā jau garšs, shatavari ir vēl pagarinājis.;

5. Citas novēro papildus izdalījumus cikla vidū. (bet šo es varbūt neuztvertu, kā tik lielu mīnusu, iespējams, tas ir dēļ ovulācijas).

Būtībā ietekmē hormonālo sistēmu, ciklu.

Bet kā jau minēju, vairums tomēr ir labas atsauksmes, pozitīvi testiņi pēc lietošanas. Vēl pie plusiem tiek minēts, ka uzlabojas matu stāvoklis, nagi kļūst stingrāki.

Es arī pasūtīju shatavarī

Bet vai tad Shatavari nav domaats cikla reguleesanai un paliidz, ja meegina dabiski?

Sveikas.

Laikam meklēju šeit atbalstu...

Bija transfērs, palika šūniņa pie manis, pirmie hcg labi... Bet... Dr pie pirmās apskates (5w3d) saka, ka diemžēl šūniņa atbilst tikai 5w. Pārāk maza. Pēc 48h hcg diemzel nav dubultojies, starpa tikai 700 vienības... Es ļoti labi apzinos, ka tas patiesībā nozīmē, ka nekas nebūs sanācis.... Kaut kā sāpīgi, žēl ir.... Vēl ir aizdomas, ka ir OHHS sindroms. Olnīcas lielas, lielas... Ak. Nu kā saņemties?

Fridsuns

Limassola

Aprakstā, ko Dollija suūtīja, ir norādīts vēl viss kaut kas, kam Shatavari var palīdzēt. Tajā skaitā, olšūnu kvalitātes uzlabošanai.

'

Papildināts 08.04.2020 17:10:

elex1
Ak, cik traki izklausās - grūti atrast vārdus, kā tevi mierināt. Man šķiet, ka šis ir smagāk nekā tad, ja saņem HCG<1 analīzes. Ļoti ļoti žēl Vai tev vēl ir palikušas šūniņas? Galvenais, protams, ir nepadoties, ātri sapurināties un iet uz priekšu. Man arī bija vakar ļoti skumji, kad saņēmu ziņu par manu piekto neveiksmīgo transfēru... Bet es nez kāpēc esmu apņēmības pilna iet uz priekšu ar jaunu stimulāciju. Tagad gan 1 mēnesis ir jānogaia (un klīnikas arī nemaz nevar pieņemt), bet pēc tam maijā sākšu stimulēties ar domu, ka šoreiz taisīsim PGS mūsu embrijiem.

elex1
Labi tiešām neizskatās, bet pāris dienu nobīde ir iespējama un, kamēr hcg nekrīt, cerība vēl ir. Gatavojies sliktākajam, bet atstāj vēl cerību.

Papildināts 08.04.2020 17:17:

Fridsuns
Zini, lasu tavu attieksmi un tieši tāda bija arī man pirma veiksmīgā cikla Un pgs silti iesaku. Mums šūniņas bija smukas, bet viena izrādijās galīgi nederīga. Ar derīgajām bija vai nu ķīmiskā (saslimu pēc transfēra traki, noveļu neizdošanos uz to) vai bija veiksmīgs transfērs. Jā, pgs ir dārgs, bet, manuprāt, atsver neveiksmīga transfēra izmaksas un emocionālos pārdzīvojumus. Gribu iedrošināt, lai turpiniet mēģināt un statistika saka, ka pēc ātrāka vai ilgāka laika galu galā sanāk. Ceru, ka jums tas jau būs drīzi drīzi.

elex1
Žēl, ka tā! Jūtu līdzi! Pati esmu izgājusi šim cauri divas reizes. Pirmajā hcg pārstāja augt ap 800, otrajā bija vairāk...Vienas receptes nav kā tikt tam pāri. Izsāpēt. Un kalt jaunus plānus. Plāns man dod jaunu cerību!

Fridsuns

Perkonmeita
Cik forši un iedrošinoši! Liels paldies par uzmundrinājumu! Man tas tiešām ļoti palīdz. Jā, mēs ēsma apņēmības pilni un pozitīvi noskaņoti. Paldies darbam, nav arī jādomā par finansēm.

Ehhh... Paldies visām! Es ļoti ļoti gribu, lai visām izdodas, jo šīs sajūtas.... Nav forši. Uzreiz domas par to, kapēc citiem viss notiek ātri, bet man nē?!...

Jā, palika vēl 3 gab piecdienīši. Kaut ātrāk varētu atsākt mēģināt. Nezinu, bet šādos mirkļos ir domas tikai par to kā ātrāk mēģināt vēlreiz. Bet tagad tā Korona....

Pixie

elex1
Kas par iemeslu ka viss gr pārtrūka?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405249