IVF, ICSI un IUI (04/2020) - Ehhh, tomēr jauc tā Korona mūsu plānus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Paarcelamies uz jauno lapinju...".

Paldies meitenes

Loti ceru, ka ies mums labi un beidzot bùst ilgi gaidìtais

Papildināts 28.04.2020 21:30:

Man gulbisdiena bija 13.dienà pèc ET un testus veikt aizliedza, tiesi dèl tiem viltus negativiem, lai nebojàtu jau tà trauslos nervus . Traki bija, kad Gulbis neatsutija rezultatus vakara, visu nakti nomocijos, un izradas 1nos nakti atsutits

Wunder

vispera
Jā, tā tas Gulbis dara ! Labi, ka gaidītā ziņa priecīga !

Sveikas, meitenes!

Radās jautājums par Metilafolatu, cik zinu Latvijā tas nav nopērkams, iepriekš sūtīju no iherb, bet bija jāgaida diezgan ilgi. Kur jūs pērkat šo brīnumu?

vispera
jeee!!! SUPER! Apsveicu!

Estil

Covid laikā nopirku ar amazon.de ar piemaksu, lai ātrāk atsūta

Papildināts 29.04.2020 17:40:

Herbal variants man jau mēnesi ir iestrēdzis Frankfurtē

Papildināts 29.04.2020 17:41:

Esti

Kas tad to Tev liek dzert, vai Fodina?

Papildināts 29.04.2020 17:45:

Parasti visi raksta tikai folskābi

Papildināts 29.04.2020 17:48:

Es arī esmu stāvoklī covid ietekmē, ir pat sirdspuksti, bet man ir melni izdalījumi, tā kā nezinu kā būs, jālūdz Dievs

Dollija
Sirsnīgi sveicieni .

Tumši izdalījumi ir vecas asinis, hematoma vai zems PG. Uz USG vajag tikt, ja parādās košas asinis.

Montiigais

Es biju pirmdien, dzirdēja sirdi sirdi bērnam, bet tās tumšās tumšās asinis vēl ir, jā guļu gultā tad nav, teica, kā man jālūdz Dievs, zāles man vien 100 euro nedēļā, neko vairāk man nevar iedot

Papildināts 29.04.2020 17:56:

Es vārdus 2x rakstu, sorry

justme

Dollija
Sveicu bet pg ir labs?

Vai tumšās asinis bija jau pirms USG? Ja pēc, tad varbūt aizķēra kādu asinsvadiņu apskates laikā. Mazais nav zemu piestiprinājies?

Dollija
Wou, super, tev būs bēbītis tik superīgi, noteikti, ka viss būs ok, savadāk nemaz nevar būt, jo pēc visa, kam tev nācies iet cauri...

Jā, man F lika dzert metilafolātu, pasūtīju no iherb ar DHL piegādi it kā sola līdz 17.05, nu redzēs kā būs

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405249