Adopcija 0 - 6 men vecam berninam.

laumina89

Slēdza laumina89: "Visi bruk visrsu un raksta ne pa temu".

Labdien! Man ir 30 gadi un esmu nobriedusi adoptēt bērniņu, pašai ir 2 bērni kuri nedzīvo ar mani, atrodas pie pazīstamiem ārzemēs jo tur labāka rehabilitācija, atbalstu sūtot 2 lidz 3 reizes gada,drebes,pacinas, naudu. Ka uz to skatisies barintiesa? Ka ari velos adoptet pec iespejas mazaku berninu,bet cik telefoniski esmu runajusi viens saka,ka jagaida gara rinda vismaz 4 gadi otrs ,ka rinda nav tik gara,tresais,ka labak kartot audzugimenes statusu un,adipcija atraka ir tikai tad ja ar mieru esmu adoptet berninu kuru mammai bijis aids vai sida. Audzugimenes statusu nevelos isti kartot jo iemiles berninu un bus jaatdod, velos uzreiz adopciju, varbut kada var pastastit cik garas rindas ir un cik riskanti ir nemt berninu kuru mammai bijis aids vai sida? Man nekas nebutu isti ari pret to nemt berninu kuru mammai,kas bijis, vai ari nemt dvinus ja tadus maz pamet, bet ka tas oec tam ietekme berninu? Loti,loti velos kadam berninam dot gimeni un palidzet. Ka ari kadiem ienakumiem jabut vai der minimalie vai jabut stipri augstakiem un cik menesu konta izdruku skatas barintiesa ?

skaim

laumina89
Ļoti dīvaina situācija. Tev ir divi bērni, kuri nedzīvo ar tevi? Kāpēc vēl bērni vajadzīgi? Nauda, drēbītes un našķi ir mazākais , kas bērnam vajadzīgs, katram bērnam ir vajadzīga māte, kas viņu ļoti mīl tā,lai bērns to jūt un zin. Māte, kas vienmēr ir blakus, uz kuru var paļauties un kurai var ticēt, ka nepametīs viņu, ja būs grūti. Jebkurš adoptēts bērniņš ir ar smagām sekām gan fiziskās veselības, garīgās un emocionālās ziņā, ar viņiem ir grūtāk nekā ar saviem. Šie bērniņi jau ir negribētie bērni, viņi jau ir piedzīvojuši zaudējumu un ir traumēti. Ja jau no saviem tiki vaļā, kur garantija, ka adoptētie paliks pie Tevis. Bāriņtiesai ļoti nopietni nāksies izpētīt motivāciju un iespējas uzturēt un audzināt bērnu. Es apšaubu Tavu iespēju kļūt par adoptētāju. Bet kas attiecas uz rindu, tad tiešām tā var ļoti ieilgt.

Skaim kura vieta teikts,ka tiku vala, saku,ka arzemes ir del ta,ka ir veselibas problemas kuras tur aprupe labak, ka ari situacijas dzive dazadas ne visi radi ir tik labi vai slikti,ka citiem un velas to saskarsmi veidot, diemzel pagaidam varu atbalstit tikai materiali jo tur uz vietas nav kur dzivot,ka ari arsts ir pret bernu izvesanu..

Un,kas tur slikts,ka velas kadam bernam palidzet? Uzreiz ir nosodijums,ka situaciju nezinat pat. Kad bus isspeja paevaktos uz turieni,neviens nav pamests,ka ari ja jau es butu slikta tiesibas butu atnemtas. To,varu vai nevaru jau lems barintiesa ne jus,es tikai prasu pieredzi.

Dzeerveniite

laumina89
Nu par to, ka neesi ar saviem bērniem- bāriņtiesa skatīsies ļoti strikti. Jebkura māte censtos šo jautājumu sakārtot, kaut zem tilta gulētu, bet pie sava bērna būtu.

Infantila, autore, izklausies. Jautājums ar savu bērnu ikdienas aprūpi pašai nav atrisināts, te par adopciju domā.

Ko darīs, ja adoptētajam bērnam atklāsies nopietnas veselības problēmas (gana liela iespējamība)? Pazīstamie ārzemēs gatavi vēl kādu ņemt?

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405555