Rinda uz zīdainīšiem

laumina89

Slēdza laumina89: "Jo cilveki neraksta pa temu".

Lasīju te pat cālī, ka 2010 gadā rindas eso pienākušas gada laikā ,lielākai daļai pat pusgada laikā, kā ir šogad ar rindām?


vilks

Izskatās, ka adoptētāju sarakstā ir rindā arī no 2015. un 2016. gada, šķiet, rinda uz pavisam maziem kļūst aizvien garāka.

Mazliet lielākiem bērniem, šķiet, Plecs rīko regulāri pasākumus, kur var iepazīties un tad izpaliek garā rinda, ja izdodas satikt īsto bērnu un bērnam vecākus.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Dzeerveniite

laumina89
Uz doto momentu kādi 5 gadi. Iesaku kļūt kā audžuģimenei un tā tikt pie zīdainīša.

Dzeerveniite vai audzugimenei nav japienem visi berni ko piedava? Ta teikt gan lieli ,gan mazi? Un vai nav biezi,ta,ka bernins pec laika jadod atpakal istajai gimenei? Baidos no ta, ka piemeram ja gadu esi bernina audzumamma, esi jau berninu iemilejusi un tad peksni skirsanas moments bus sapigs ne tikai audzugimenei, bet ari bernam. Un vai,ja klust pa audzu gimeni ar ,nav garas rindas?

Papildināts 18.04.2020 23:29:

Dzeerveniite
Vai var vienlaikus rakstit iesnigumu gan pa adoptesanu, gan pa audzu gimenes statusu? Un vai tad ja bus tikai audzu gimenes stattus nebus no jauna jaiet apmacibas un vis parejais lai iegutu adoptetaja statusu?


Dzeerveniite

laumina89
Nu tur jau norāda vecumu, dzimumu, bērnu skaitu, ko vēlies uzņemt. Viņi piedāvās bērnus, bet, cik saprotu- nav uzreiz jāņem pirmais, ko piedāvā. Jā, tā var būt, ka tad, kad vecāks savu dzīvi sakārto- tad bērnu atgriež pie viņa.

Audžuģimenei jāveicina bērna atgriešanās ģimenē un jāstipirna bērna attiecības ar viņa vecākiem. Ja adoptētājs izvēlas šo statusu, tad interešu konflikts neizbēgams.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Dzeerveniite
Un cik bieži ir tā,ka zīdainīti nākas atdot bio ģimenei? Un kādā vecumā parasti viņi kļūst juridiski brīvi ,cik ilgs laiks tiek dots? Kā ir ar tiem kas atstāti baby box?

Un cik bīstami ir ņemt zīdainīti kuru mātei ir bijis Aids vai Sida? Vai tas nozime,ka ari bernam tas bus, vai to var izarstet, kadas veselibas problemas vel tas var radit? Vienkarsi telefon saruna barintiesa teica,ka uz sadiem berniniem rinda esot isaka, nezinu,gan cik isaka. Es butu gatava nemt ari dvinus ja kads atstaj vai ari vienu berninu.

Papildināts 19.04.2020 12:02:

esenif
Ka ar tiem,kas dzimst narkomanem,vai tas vispar labojas?

Papildināts 19.04.2020 12:03:

vilks
Un cik daudz iespeju,ka mazo izdodas adoptet caur audzugimenes statusu? Vainari gara rinda?.

Dzeerveniite

laumina89
Baby box bērni nonāk pie adoptētajiem, nevis audžu ģimenē.

Dzeerveniite
Skaidrs pagaidām ir neliels apjukums labāk taisīt adotētāja statusu vai audžuģimenes. Jo tiešām būtu gatava ņemt gan 2 vienāda vecuma bērniņus, zīdaiņus ,gan arī būtu ar mieru ņemt pat ja bērniņa mammai bijis tas aods,vai kas cits. Domāju ,ka varbūt pa cik esmu gatava tam tad rinda pienāktu ātrāk.


laumina89
Rinda uz adopciju nepienak atrak, ja esi audzugimene. Ja tu esi audzugimene, tad tev ir jarupejas par berna un biologisko vecaku saitu, nevis jacer, ka viniem nesanaks. Ludzu neboja dzivi kadam bernam un esi tikai adoptetaja - pec tekstiem acimredzami gribu bernu sev un neesi gatava, ka vina var nepalikt tava gimene.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405581