Rinda uz zīdainīšiem

laumina89

Slēdza laumina89: "Jo cilveki neraksta pa temu".
legocilveks

Atgriezās autore, kas vainas apziņu par savu bērnu atstāšanu audzināšanā citiem ārzemēs, grib mazināt, adoptējot zīdaini. Izdomā labāk veidu kā pārcelties pie saviem bērniem un pildīt mātes funkcijas.

legocilveks
Ja nezin situaciju, tad pakluse, nav pamesti,ka saka, ir ari jastrada lai maksatu pa terapijam nevis jadoma tikai pa sevi. Kad bus tik daudz finanses lai vel bez terapiju atmaksasanas atlautos ari dzivokli noiret vismaz uz 3 men kamer nokarto visus papirus un atrod darbu,tad ari parcelsies. Ko var te tik gudri spriedelet, priecajaties,ka jums nav tada situacija,ka pa labu berniem jaizvelas atgriezties bez lai nomaksatu visu,kas vien var uzlabot vinu veselibu. Dod dievs lai nekad jus nebutu sadas izveles prieksa. Un,ne nav ta,ka ko ar to mazina, bet ja var palidzet tad kapec gan,ne, ne jau jums lemt pa to, to lems barintiesa.

Papildināts 20.04.2020 21:27:

Fausts
Paldies,ja es ar domaju,ka labak tikai pa adoptetaju,statusu kartosu, tad jau vel redzes vai vispar kadu statusu mana situacija dos, kad beigsies si krize valsti iesu kartot,tad jau redzes, dos tadu iespeju,vai ne.

Man nav ko teikt, dazs labs tik gudrs,ka uzreiz visu zin, tie,kas notiesa, ka jus zinat,ka bernus ir pametusi, ka nebrauc ciemos un neliekas ne zinis un,ka nav zem ta rilta agrak jau gulejusi, kas jus esat lai kadu tiesatu, es nezinu autores situaciju, bet mazums tie pie,ka berni dzivo neatdod, vai ari varbut rehabilitacija tiesam labaka arzemes,bet ir spiesta dzivot LV lai ko nopelnitu un maksatu pa bernu arstesanos lai berni vispar varetu dzivot, ir valstis kur kaut ir eiropas savieniba vajag darba atlauju un to ir gruti dabut bez darba liguma, savukart darba ligumu neviens nevelas taisit ja nav pazisanas un nav tas atlaujas jo skaities nelegali. Ir japriecajas,ka cilveks velas adoptet berninu nevis janosoda, to vai statusu dos vai nedos jau izlems barintiesa nevis mes,ka ari kapec gan lai nedotu,ja nav tiesibas atnemtas, nedomaju,ka vina ir vieniga tada,kas adopte , tagad jau daudziem bernus pieskata,kads cits un vecaki pasi arzemes. Mazums varbut meitene macas un strada kraj un dara visu iespejamo lai tur ar laiku parvaktos,kas ta liedz adoptet berninu un ar laiku parvakties tur? Galvenais lai rupejas un vis, varbut vis izdodas lai megina.

Ziedins111
Kā zinām? Pati izstāstīja. Kad saprata, ka adopcijas plāni tiek drīzāk nosodīti kā apsveikti, tēmu izdzēsa. Pilnīgi pievienojos legocilveks.

Savus bērnus kā dzeguze izmētājusi pa svešām ligzdām, tagad taisās ņemt citu...Autore, ja jau tev naudas nav esošajiem bērniem, kāpēc jādomā par adopciju?

Ļoti ceru ka neviens autorei bērnu adoptēt neļaus. Tas būtu cietsirdīgi pret bāreni.

Volvic
Es lasiju vinas ieprieksejo postu,nu nav vina neviena vieta teikusi,ka butu pametusi. Jus jau neesat dievs lai kadu tiesatu. It seviski neviens vinas situaciju nezin

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405581