Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nesaņemu sūtījumus

Bozulis

vai es vienīgā nesaņrmu sūtījumus no aliexpress? man 9 paciņas iestrēgušas

Bozulis
Hmm.. a kāpēc uz desu cehu....

Man tā pati problēma, gaidu savas paciņas.

Stikabika
nevarēju piemeklēt citu sadaļu

Sviestabeka

Kaut kas jau atnāk, bet lēni. Paši ķīnieši tagad ļoti ātri izsūta, nav kā janvārī, februārī, kad bija jāgaida izsūtīšana vairāk kā mēnesi. Bet tālāk viss bremzējas. Lidmašīnas maz lido, vietējā pastā arī laikam darbinieki samazināti. Man jau vairāk par nedēļu rāda, ka 3 paciņas ir nonākušas Latvijā. Parasti pēc šī paziņojuma apmēram otrajā dienā bija aicinājums uz pastu. Tagad nekā.

Ķīnieši gan labi reaģē, tuvojoties termiņam, pagarina pircēju aizsardzības laiku. Nu neko, jāgaida.

Latvija

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies!

picka

Kurjeriem vidēji dienā uz maršrutu izliek ap 200 sūtījumu, reāli izvadāt (un skrienot. Bez pārtraukuma) var ap 70 adrešu. Atlikušais iet uz nākamo dienu, bet tur priekšā jau atkal ap 200 jaunu sūtījumu. Šķirošanas cehs tik iedod, neskatās, kuras ir jaunas, kuras vecākas pakas un attiecīgi sajūk viss kopā, kas vispirms, kas pēc tam jāpiegādā. Lai atbrīvotu noliktavu vietu, pirmo cenšas piegādāt to, kas lielāks. Jo mazāka paciņa, jo lielāka iespējamība, ka pazūd sūtījumu jūrā un piegāde kavējas.

Pēdējās izmaiņas: picka, 19.04.2020 15:08.

Sviestabeka

No Ķīnas jau nenāk ar kurjeriem, bet caur Latvijas pastu.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Vīrs šodien saņēma paciņu Omniva pakomātă. Esot no Ķīnas uz Igauniju sūtīts (Igaunijas pasts), bet pēc tam izmantota Omniva.

O , janvāra paciņa atnāca.

Natasha

Man arī nenāk jau labu laiku

mikiņš

Es vienu saņēmu pirms nedēļas kas 25.02 bija pasūtīta. Otra no 13.03 rādās ka jau tuvu. Bet vēl nav.

Mani darbi ko no Etsy sūtīju uz ASV - viens nīka Latvijā 10 dienas un tad tika izsūtīts. Otrs aizgāja 3 dienu laikā un no 21.04 ,,karājas" amerikā un neiet pie klienta. Dāma jau nikna. Šajos apstākļos cilvēkiem jābruņojas ar pacietību

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405587