Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RXEI atvadās uz ~1 gadu

RXEI

Vakar radās pārliecība, ka viss jau ir pateikts, un kādu laiku jāpastāv malā, kā Inda to palūdza. Oponenti paliek pie savām domām, maļot atkal un atkal vienu un to pašu, tāpēc kādu laiku neko jaunu viens no otra tāpat nespēsim iegūt, bet skatītājam no malas jau esam piegriezušies. Velti iztērēts laiks.

Mani mulsina, ka cilvēkiem ir jautājumi par neredzamo pasauli, un atbildes gaida no zīlniekiem, kāršu licējiem, pareģiem, magiem, garu izsaucējiem, visdažādāko reliģiju pārstāvjiem u.tml., bet tieši kristieša skatījums uz vienu vai otru jautājumu interesē vismazāk. Ceru, ka tas ir stereotipu dēļ kristietības sakarā, nevis manis paša nepārdomātās rīcības rezultāts. Ja tomēr otrais variants - piedodiet par ētera piesārņošanu! Novēlu katram atrast savas atbildes, jo tāpēc jau esam radīti. Pievērsiet uzmanību dažādām brīdinājuma zīmēm ceļā pie šīm atbildēm! Ar uguni nevajag spēlēties. Ir lietas, kuras jums pat daži zīlnieki neiesaka darīt

Rezumē - ne jau mana gudrā spriedelēšana vedīs kādu pa pareizo ceļu, un cita vietā elpot nav iespējams. Šis ceļš katram ir savs, tāpēc nav tādas universālas formulas, kas der visiem. Katram caur saviem puniem pašam ir jāmācās. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šajā pasaulē ir sāpes - lai dotu motivāciju no nepareizās situācijas meklēt izeju. Ja kāds no izvēlētajiem virzieniem nenes labos augļus, meklējiet citu. Visu vērtējiet ilgtermiņā. Kas labs, to paturiet... eh, vai tiešām neredzat cilvēka lietošanas instrukciju Bībelē?

Nepadodos, bet darbošos tur, kur varu būt noderīgs. Tikmēr lasiet Jauno Derību, ja ir jautājumi. Bīble patiešām runā, ja to lasa

Būšu šeit ēterā vēl līdz nedēļas beigām, jo kāds svarīgs darbiņš vēl jāpadara. Peace!

malacis

Nu žēl, ka tā

Man jau liekas, ka Dievam visas mīļas radībiņas, arī tās, kas naivi tic visam, kas Bībelē sarakstīts

Tāpat kā pļavā dažādas puķītes, tā forumu interesantāk lasīt, ja tur dažādi viedokļi

ja zināšanas īstas, tad cilvēkam ir vairāk jautājumu nekā atbilžu.

Cilvēki meklē profesionāļu palību, tāpēc der zīlnieki, bet kristieši neder.

Kristieši paši ir apmaldījušies un seko ganam, neko nespēj atbildēt.

Saki - kādi jautājumi ticības sarakstā ir tavā dienas kārtībā?

Bez tam cilvēks, ko skārusi smagu slimību trauma, nevar neko objektīvi redzēt, jo var visu novelt uz slimības radītajām deformācijām.

Tāpēc i teicu, ka ticība jāmācās no bērniem. Ne tāpēc ka šie negrēkoja. Bet tāpēc ka tiem nav liekas informācijas, kas vairumā ir apzināta maldināšana.

malacis

RXEI, un ieteikums Bībelē meklēt atbildes uz dzīves jautājumiem ir, kā lai to maigāk pasaka... Nu, uz to pusi, kā ieteikums meklēt tās atbildes iphone lietošanas rokasgrāmatā.

Abas grāmatas ir sarakstījuši cilvēki, konkrētu interešu vadīti. Ja iphone gadījumā tās intereses ir skaidri redzamas, tad bībeles rakstītāji to dara krietni aizplīvurotāk, tomēr daudzās vietās tā āža kāja lien ārā

Mani mulsina, ka cilvēkiem ir jautājumi par neredzamo pasauli, un atbildes gaida no zīlniekiem, kāršu licējiem, pareģiem, magiem, garu izsaucējiem, visdažādāko reliģiju pārstāvjiem u.tml., bet tieši kristieša skatījums uz vienu vai otru jautājumu interesē vismazāk

Man gan liekas ka tas ir tikai logiski, un nebūtu viena reliģija japaceļ augstāk par citām, tieši tas laikam izsauc nevajadzīgus strīdus un diskusijas.

No otras puses- tas ka kadam kkas ir piegriezies, nebūtu laikam tik būtiski, vienmēr būs kadi kam kkas nepatiks, tā ka manuprāt Tu ar savu viedokli varētu te arī būt klatesošs tāpat ka līdz šim.

sunusene

RXEI
Principā doma izdzēsties vai vismaz te neienākt ir laba un pareiza, īstā dzīve ir tur ārā. Tomēr ļoti žēl, ja tāds lēmums pieņemts Indas izteikuma dēļ. Kā jau te citi teica, arī man Tevi lasīt bija interesanti.

ggff1_ "Saki - kādi jautājumi ticības sarakstā ir tavā dienas kārtībā?"

Katru dienu citi. Dažreiz tie iniciāciju rod arī no šejienes diskusijām. Pēdējais, kas nodarbināja manu prātu, bija arī šeit izrunātais jautājums par cīņu starp labo un ļauno. Vai Dievs tiešām ir iniciators ļaunajam? Secinājums pēc pārdomām un attiecīgo Rakstu vietu atrašanas bija tāds, ka daudzas lietas, kuras mēs uztveram kā ļaunumu, ilgtermiņā nemaz tik ļaunas neizskatās. Reti kurš izvēlētos griezt laimes ratu pirms nāves, lai nomainītu savas dzīves scenāriju, ja uz rata ir 50/50 iespēja uzgriezt gan labāku scenāriju, gan arī sliktāku. Galvenais iemesls negriezt ratu ir apziņa, ka tādā gadījumā mēs zaudētu tos cilvēkus savā dzīvē, kurus patiesi mīlējām. To vietā būtu citi, bet vai tiešām gribētu nomainīt savus vecākus un bērnus? Ja tā, tad varbūt kaut kas nebija kārtībā nevis ar dzīves apstākļiem, bet tevi pašu? Tavu garīgo veselību? Nešaubos, ka pasaulē ir arī tāds ļaunums, pret kuru iestājas arī pats Dievs. Dievs šīs lietas nevis rada, bet pieļauj, jo tās ir sekas mūsu izvēlēm. Liela atšķirība starp radīt un pieļaut. Bērni Jemenā mirst badā ne jau tāpēc, ka Dievs to vēlās, bet tāpēc, ka deva mums brīvo izvēli. Lūk šo ļaunumu identificēt mums būtu jāmācās, lai no tā izvairītos. Šodienas topiks - kā to izdarīt. WWJD princips droši vien palīdzētu izdarīt pareizās izvēles katrās krustcelēs, bet ne vienmēr ir skaidrība, kā rīkotos Jēzus. Jo es neesmu Jēzus. WWJD ir ikdienas topiks līdz nāves dienai.

"Bez tam cilvēks, ko skārusi smagu slimību trauma, nevar neko objektīvi redzēt, jo var visu novelt uz slimības radītajām deformācijām"

Te mums domas dalās. Ja kāds manas atziņas uzskata par neobjektīvām un ikdienas rūpju nomāktam cilvēkam nederīgām, jo biju sasniedzis robežu un atgriezies, tad es tagad tieši vairāk ieklausos to cilvēku viedokļos, kuri ir maksimāli pietuvojušies kādām robežām, un saskatījuši dzīves patiesās vērtības. Jā, arī tos, kuri sapelnīja milzīgu kapitālu, un saprata, ka tas tomēr laimi nenes. Arī narkomānus, kuri pēdējā brīdī mainīja kursu par 180 grādiem un bauda dzīvi. Arī cilvēkus pirms nāves un tos, kuri no šīs robežas ir atgriezušies. Jo tā kādreiz domāsim mēs visi, tikai mums tagad vēl ir iespēja ko izmainīt. Palūgt piedošanu kādam, kuru sāpinājām un censties nesastrādāt tādas muļķības, par kurām pēc tam sirdsapziņa plosa dvēseli.

"Tāpēc i teicu, ka ticība jāmācās no bērniem. Ne tāpēc ka šie negrēkoja. Bet tāpēc ka tiem nav liekas informācijas, kas vairumā ir apzināta maldināšana."

To pašu, tikai citiem vārdiem teica Jēzus.

Papildināts 22.04.2020 11:00:

sunusene
Nedomāju izdzēsties, bet ieturēt pauzi. Sauksim to par gavēni. Ja Dievs dos tādu iespēju, atgriezīšos šeit pēc gada, kad visi kaut ko jaunu būsim apguvuši, un arī publika būs nedaudz nomainījusies. Doma par šo "gavēni" bija radusies vēl pirms Indas komentāra. Ja kādreiz mans trauks bija pilns un vēlme palīdzēt ar atziņām plūda pāri, tad tagad šis trauks ir tukšs. Kā jau teicu, viss jau ir pateikts. Ja kādam tomēr individuāli jautājumi un vēlme uzzināt manu viedokli (par ko būtu izbrīnīts) tad zināsiet, kā mani atrast. Labāk aizejiet pie kāda garīdznieka, kurš savu dzīvi ir veltījis pamatīgām studijām un filozofēšanai. Viena, otra, trešā, kamēr atradīsiet patieso Dieva kalpu, kurš jums palīdzēs izveidot attiecības ar Dievu.

Secinājums pēc pārdomām un attiecīgo Rakstu vietu atrašanas bija tāds, ka daudzas lietas, kuras mēs uztveram kā ļaunumu, ilgtermiņā nemaz tik ļaunas neizskatās.

Izskatās pēc Stokholmas sindroma.

Ilgtermiņā labais vienkārši uzvar. Lūk Kambodžā pārstāja visus galināt nost tāpat vien. Ilgtermiņā viss ir labi.

Tāpat fašisti Osvencimā nomocīja daudz ļaužu, taču ilgtermiņā mums ir internets un šokolādes lācīši uz Ziemassvētkiem - labi.

Ilgtermiņš neko nenozīmē, jo Dievs ne vien var visu paveikt, bet arī to paveikt dažādos veidos. Tomēr izvēlās ļaunus risinājuma veidus.

Lūk piemēram cilvēkam lauzta roka un sāp.

Salabot to var dažādos veidos. Var amputēt. Var iespricēt pretsāpju līdzekļus un ļaut šķībi sadzīt. Var saģipsēt. Var aizvietot ar kādu tehnoloģisku brīnumu, var pārgriezt nervu kanālus lai nesāp...

Risinājumu daudz- rezultāts - ilgtermiņā nesāp. Cilvēks aprod un ir var būt pat labi.

Papildināts 22.04.2020 12:12:

Bērni Jemenā mirst badā ne jau tāpēc, ka Dievs to vēlās, bet tāpēc, ka deva mums brīvo izvēli.

He he..

Dievs brīvo izvēli deva. Bet daži cilvēki šo izvēli atņem citiem cilvēkiem.

Priekšnieks liek strādāt. Cietumsargs nelaiž laukā. Policija liek sodus. Tikai Dievs neko nedara.

Bērnus Jemenā var pabarot tikai kādam atņemot brīvo izvēli - pielietojot vardarbību, sākot karot, galinot nost cilvēkus.

Dievs mums nedeva brīvu izvēli. Muļķības tās ir. Ja Dievs mūs sataisītu no cita materiāla, pasauli sataisītu bezgalīgi plašu un plakanu - ar paralēlām pasaulēm un portāliem, dotu iespēju teleportēties ... tad būtu brīva izvēle.

Tā cilvēku var iekalt siekstā un pateikt - lūk tev ir brīva izvēle... neelpot... Tad šis sāk neelpot - hops pieslēgt mākslīgu ventilāciju...

Par to brīvo izvēli nodrāzta un greiza teorija.

Papildināts 22.04.2020 12:38:

Lūk tu kristietis.

Saproti ka Jemenā badu cieš bērni.

Saproti ka tie cieš tāpēc ka mums ir brīva izvēle..

Kāpēc tu brīvi neizvēlies - neaizbrauc uz Jemenu un nepabaro kādu no bērniem?

RXEI
Es domāju ka tev sākas krīze ticības lietās jo Tu pats redzi ka atbildēt uz jautajumiem nespēj. Bet tas ir labi jo var atnest pavisam jaunas atziņas , domas, man arī tā bija pirms daudziem , daudziem gadiem, pie kas es nepavisam nezinaju pie ka tas novedīs un nedomāju ka aiziešu no kristietības..

Kam ausis dzirdēt, tas lai dzird.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405699