Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RXEI atvadās uz ~1 gadu

RXEI

Běrni arī ir destruktīvi.

Es tomēr pieturos pie tās filozofijas kas man ir ļoti palīdzējusi un ļoti specīgi mainījusi dzīvi.

Dotajā gadījumā tika lietā likts tipisks kristiešu līdzeklis - atvainošanās. Un uzķērās.

Atvainošanās nav manipulācijas līdzeklis. Kristieši patiesībā nevar iet pie vakarēdiena, ja nav izlīdzinājušies ar tiem, kam darījuši pāri vai nav piedevuši. Tas ir jāizdara. Tāpat, ja ir apvainojies un pats nav kādam piedevis, principā pat Tēvreizi nevar skaitīt.

malacis

Lusesita

Kristieši patiesībā nevar iet pie vakarēdiena, ja nav izlīdzinājušies ar tiem, kam darījuši pāri

Tā kā noziedzīgais nodarījums pret volandu notika pirms pāris mēnešiem, bet atvainošanās tikai nupat, tad visu šo laiku RXEI nav gājis pie vakarēdiena vai arī darījis to nelegāli, pareizi saprotu?

Pārsvarā jau kristieši vispār neatvainojas, pat ja abas puses zin kas par lietu, šis gadījums vispār ir tāds īpatnējs jo man nav ne jausmas par ko RXEI runā, ta ka es neteiktu ka grēks ir liels, vispār var būt ka atvainošanās ir vajadzīga tikai tad ja kāds ir apvainojies, nevis tad ja tas tikai ta liekas.

Papildināts 24.04.2020 22:13:

Bet- ka tur arī nebūtu, tas ir ļoti svarīgi, lai ko kāds neteiktu...

malacis
Dievkalpojumi nenotiek.

Ja apzinās, Notiek tā, ka apzināties sāk pēc laika, atceroties un pārdomājot. Tas ir normāli. Nu, un kristieši tāpat visu laiku ir grēcīgi, tas ir, tā teikt, noklusējumā. Var censties un tiekties uz to labāko, bet tik gludi jau nav.

Papildināts 24.04.2020 22:22:

Pārsvarā jau kristieši vispār neatvainojas

Manuprāt, tikpat cik jau cilvēki mēdz. Kāpēc - pārsvarā? Plus vēl grēku nožēla jau arī ir atvainošanās.

Plus vēl grēku nožēla jau arī ir atvainošanās.
Hmmm Tas tā- ļoti nosacīti.. grēkus nožēlo bet neatvainojas un turpina darīt to pašu ko iepriekš.

Manuprāt, tikpat cik jau cilvēki mēdz.

Ā, jā... iespējams.

Papildināts 24.04.2020 23:04:

Bet patiesībā grēku nožēla nav atvainošanās gan. Ļoti būtiska lieta.

Papildināts 24.04.2020 23:06:

Kas ir vieglak- nožēlot grēkus jeb atvainoties atzīstot ka darīts ir slikti? Tur ir liela atšķirība.

Ja nenožēlo, tad jau nav nekãds grēks.

Piemēram izindē prusakus un nenožēlo.

Grēku nožēla ir atvainošanās Dievam. Ir lietas, par kurām vairs nav iespējams atvainoties personiski tam, kuram ko nodarīji. Vai arī nav zināms, kam. Daudz variantu. Un tas nav tikai formāli.

Jā gan, bet ir lietas par ko ir iespejams bet- vai kā negribās to darīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405699