Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RXEI atvadās uz ~1 gadu

RXEI

Vai ta kāds pieaudzis cilvēks citam kaut ko nodara?

Ko tur atvainoties, nožēlot?

Nožēlo negūtos ienākumus, veltīgos tēriņus, pazaudēto laiku, neoptimālu rīcību, pārēsšanos, pārlieku alkohola patēriņu, skaļi izteiktus vārdus, emociju izrādīšanu, neizmantotās iespējas, vājuma izrādīšanu.

Un arī tad nožēlo tikai gadījumā, ja nav veiksmīgas sakritības un šis apstāklis neveicina uzlabojumus.

Piemēram - nokavē lidmašīnu - nožēlo.

Bet ja lidmašīna pa ceļam avarē, tad nenožēlo.


volands

Negribas, dabiski, jo kauns. Bet kaut kad pienāk brīdis, kad sirdsapziņa sāk mocīt - tā eksistenciāli - es neprotu izskaidrot šo sajūtu... un tas ietekmē tavu būtību.

Taču, nu jā, sadzīviskā līmenī baigi grūti ir pateikt mātei vai bērnam, vai kolēģim - piedod, ka pirms 2 gadiem 25. aprīlī tik stulbi pret tevi izpildījos. Tam es piekrītu. Pat par nupat notikušo ir grūti pateikt - piedod, man nebija taisnība. Taču mani aizkustina gadījumi, kad cilvēki saņemas un tā pasaka. Tas tad ir tāds Liels Moments, kas pacilā.

Papildināts 25.04.2020 09:31:

p.s. gribu piebilst, ka es šajā tēmā nelieku mīnusus. Nav jēgas. Pat, ja kāds ieliek manējam pretēju viedokli vai iebilst. Tas tā, lai volands un malacis nedomā, ka es šos sīkumaini samīnusoju.

p.s. gribu piebilst, ka es šajā tēmā nelieku mīnusus

Neraizējies, man ir savi antifani kas mīnuso, itka man tas kaut kā kratītu

Kundalini

ienāca doma, ka jāveido vēdiskā kristietība, Jēzus Kristus studēja Indijā un Tibetā vēdiskās zināšanas, tās pārveidoja senai pagrimušai tautai saprotamās formās, bet tagad mēs esam gājuši uz priekšu, progresejuši, varam apgūt pirmavotus


RXEI

Labdien! Kā pagāja šis gads? Vai ir izdevies saglabāt savu sirdsmieru? Papētīju pēdējo 2 lapu tēmas un secināju, ka nevienā no tām man vienalga nebūtu ko teikt, tāpēc neko daudz neesmu zaudējis prombūtnes laikā. Neesmu eksperts sava labuma pieburšanā un nākotnes noskaidrošanā. Ja nu vienīgi senajam draugam Nathing_special uz pārmetumu, kāpēc Dievs neizpilda visas lūgšanas, varētu ieteikt noskatīties filmu "Varenais Brūss" - ļoti vienkāršā veidā pamodelēja nākotnes ainu, kāda anarhija iestātos, ja visiem caur vienkāršu lūgšanu būtu iespēja apmierināt savu ego un mūžīgi nepiepildāmās vajadzības.

Galvenais, lai neviens neslīgst depresijā un nenāk prātā suicīda domas. Jauniem, veseliem cilvēkiem, lai arī kas būtu sastrādāts, nav sev jāpadara gals. Ar manu līdzdalību Latvijā jau gadu darbojas telefona līnija emocionāla atbalsta sniegšanai krīzē nonākušiem cilvēkiem. Ja kaut vienu būsim tādā veidā izglābuši no dziļas depresijas vai pat suicīda, projekts sevi būs atpelnījis ar uzviju. Rakstiet PM, ja esat dziļā krīzē, vai arī redzat, ka kāds tuvinieks tādā ir nonācis. Iedošu telefona numuru vai arī palūgšu speciālistiem piezvanīt, ja iedosiet krīzē cietuša depresīva cilvēka telefona numuru. Pašiem bieži vien ir grūti saņemties piezvanīt. Īpaši vīriešiem, kuriem ieborēts, ka viņiem pašiem ar visu jāmāk tikt galā. Rezultātā tikai 8% zvanu no vīriešiem un jau vairāki man zināmi suicīdi pēdējā gada laikā tieši vīriešu vidū. Dzīve ir skaista, ja liekās nastas nomet nost.

Pēdējās izmaiņas: RXEI, 30.04.2021 14:00.


WWJD

malacis

Oh, kakije ļuği, nu tad ar atgriešanos

Ziņkārība, ko sadarīji uz vientuļās Karību jūras salas bez interneta, kamēr mēs LV ar kovidu cīnijāmies?

Par aktivitātes trūkumu nesatraucies, tagad cālī ir mode nolīst pa pagrabiem. Piemēram, Kivi pats zini ko drīkst pieminēt tikai pagrabā. Neesmu pētijis, bet varbūt neredzamie arī tusē kautkur lejā.

Žēl, ka savas suicīdterapeita dotības nevari cālī pielietot. Pa šo laiku nelabu virtuālo galu ņēmis mans mīļākais fizikas oponents ihais

RXEI

Uz Karību salām tagad sarežģītāk tikt. Martā bija jālido uz Klusā okeāna salām, bet plānus nācās atcelt. Tā lielākā škrobe par pēdējā gada notikumiem, bet nu jau pēc pāris nedēļām ceļošana atsāksies pilnā sparā.

Žēl, ka ihais nozudis. Viņam grūti izdomāt jaunu niku? Vai viņa konts Volands arī nobloķēts?

P.S. par pagrabiem neko nezinu..


WWJD

Resnā Žurka

RXEI
Nekur jau nav pazudis. Tepat jau ir. Tikai raksta tā, lai visiem piemirstas, kā viņš raksta. Tiesa, pēc komatiem uzreiz var atpazīt.

Pārāk trampā bija sagājis un vairs nejuta robežas starp meliem un patiesību, ka savai argumentācijai nopublicēja bērnu pornogrāfiju.

malacis

Žurka, man gan liekas ka Vasiks ir Dahuaua vai ggf.

Abi reizē nomira.


RXEI

Jā, ar Vasiku sarunājamies blakus tēmā. Luciferu slavē, bet arī kristiešus pārāk dziļi tomēr nenorok, kā dažs labs. Ja tas ir kāds senais sarunu biedrs, tad prieks, ka tas nekur nav pazudis. Būs mums vēl karsti strīdi, kuros šķīdīs pa kādai noderīgai patiesības dzirkstij batālijas novērotājiem (kamēr saņemsim no tiem kārtējo sarkano kartīti)


WWJD

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405699