Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu kopšanas atvaļinājums

Kattee

Ka tur īsti ir,esmu saņēmusi maternitātes pabalsta otru daļu un gribu pieteikties bērnu kopšanas atvalinajuma ik mēneša pabalstam portāla Latvija .lv.Vai man ir nepieciešams arī braukt un darba uzrakstīt iesniegumu,ka eju uz tādu un tādu laiku bērnu kopšanas atvalinajuma, vai tas viss notiek elektroniski tikai piesakoties Latvijā.lv?

Kattee
darba devejam ir jaraksta iesniegums - ludzu pieskirt man berna kopsanas atvalinajumu no (otrad B lapas beigas) lidz ... . Man bija briva forma. VSAA karto pabalstus - vini neko darba devejam nenodod, jo var jau ari stradat un sanemt pabalstu.

Hiacintte

Visiem pabalstiem var pieteikties caur Latvija.lv. izej rūpīgi cauri sarakstam VSAA, lai nepalaistu kaut kādu pabalstu garām, arī to, ko sāk maksāt no gada.

Magnee123

Kattee
Noteikti darba devējam jāraksta iesniegums. Citādi viņam jau nav pamata tev piešķirt BKA.

Hiacintte

Kattee
Darbā iesniegumu par datumiem vari uzrakstīt arī attālināti un aizsūtīt pa e-pastu.

Sveiki.

No darba devēja puses pakomentēšu.

Iesniegums darbā ir jāraksta, lai darba vieta var EDS atzīmēt BKA, kā arī lai var precīzi zināt uz cik ilgu laiku. Ja darba vieta EDS nebūs atzīmējusi BKA sākumu, tad vienalga kādus iesniegumus pildīsi - nebūs pamata tev izmaksāt pabalstu pilnā apmērā, jo vsaa "uzskatīs", ka turpini strādāt, t.i. saņemsi 30% no pabalsta.

Papildināts 29.04.2020 13:01:

Un jā, vismaz es pieņemu arī kopijas iesniegumiem, jo pats iesniegums paliek darba devējam un nav nekur jāsniedz.

Kurā brīdī šis iesniegums darbam ir jāiesūta? Tiklīdz ārsts atver un noslēdz B lapas 2.daļu?

Hiacintte

eivisa
Pēc dzemdībām to var darīt, kad izdomā, cik ilgu laiku ņems.

Magnee123

Pēc darba likuma prasībām, vismaz mēnesi pirms BKA sākuma.

Kattee
Gribu pabrīdināt, ka BKA pabalstus izmaksā līdz bērna 1 gada un 6 mēnešu vecumam, nevis q gadu un 6 mēn pēc pēcdzemdību slimības lapas noslēgšanas. Tāpēc izdomā jau tagad, vai iesi strādāt uzreiz pēc šī perioda, vai esi gatava sēdēt mājās vēl kādu brīdi bez finansiāla atbalsta (algas vai pabalsta).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18405945