IVF, ICSI un IUI (04/2020) - WOW, Dollija stāvoklī!!!!!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Fridsuns

Wunder
Man EGV Gonal iedeva uz vietas un pašai nebija jāpērk. Izklausās tev bijis jocīgs "valsts apmaksāts process", kas neapmaksā Gonal? Varbūt tu jauc ar citiem medikamentiem?

Wunder

Fridsuns
Nu, maksāt es nemaksāju, tiksi kādus centus. Bet zāles deva aptiekā - "pirku" ar vslsts apmaksātu recepti

Signe28

Wunder
Man arī bija tāpat. Iedeva recepti, zāles nopirku aptiekā , maksāju apm 70 centus.

Briinuminjss

Fridsuns
Vai Tev valsts apmaksāts process vairs nepienākas?

Sauluks1204

Nu jā, man jaunajā darba vietā apdrošināšana nav, tāpēc visu varēšu piķot no savas kabatas

Mutual
es tā kā nestradaju vispār tad es arī visu par maksu eju.

Sauluks1204

:o iekrājumi tam jau bija atlikti?

Man, ja nu kas, pienākas vēl 2 valsts procesi, ja nesanāks. Bet tas ir pāris gadi, kas kopā jāgaida.

Mutual
Nē vīrs visu nodrošina pašiem savs bizness. 2 procesi par saviem līdzekļiem 1 par valsts apmaksāto. Un rezultātā nev.no visiem procesiem pat nebija nevienas šūnas ko varētu sasaldēt. Viens transfers no pirmā procesa bija bet 2 dienā lika vienkārši iekšā būs tad

Būs, a ja nē tad nē .un diemžēl nebija. Ceru ka tagad pēc zāļu kursa izdosies

Sauluks1204

Un kas jums par iemeslu, kāpēc nesanak? No jūsu vai vīra puses?

Varbūt teicāt jau, bet, ja nav noslēpums - kurā klīnikā un pie kura ārsta esat? Būšu piemirsusi.

Papildināts 13.05.2020 20:48:

Mutual

No sirds novēlu, lai nākamā reizē būtu veiksmīgā. Tas laikam ir grūti, kad ir tie neveiksmīgie procesi. Man pat bez procesiem raudiens nāk, kad pienāk katras mēnešreizes.

Papildināts 13.05.2020 21:02:

Sauluks1204

Tā otrā ziņa bija arī jums. Netīšām sevi ieliku

Mutual
No sākuma teica ka olvadi ciet,endometrioze bet pie LA izrādās ka bija vaļā.pirmais process AVACLINIKA dr .Babule(ļoti neapmierinātsa ar viņu)tagad embrions dr.Gasiņš . ja man smagi cīnāmies jau 5 gadi protams pēc 1 procesa neveiksmīgā iestājas dabīgi grūtniecība un ap10 nedēļu apstājas grutnieciba tīrīja ārā . Pārējie procesi neveiksmīgi dakteris Gasins un vēl daudzi nesaprot kāpēc šūnas ir daudz apauglojas bet neviena neizdzīvos līdz 5 dienai . Smagākais ir tas ka māsa 4 mēneši atpakaļ piezemēja prieks bet iekšā asaras tagad uzzināju ka otra māsa septembrī dzemdēs . Grūti priecāties .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405987