IVF, ICSI un IUI (04/2020) - WOW, Dollija stāvoklī!!!!!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

70 centi ir pacienta līdzmaksājums par receptes apstrādi, līdzīgi kā 2 eiro pie ģimenes ārsta.

Par savu naudu taisitajos procesos zāles pirku klīnikā, tad nereti sanāca kombinācijas utt, ne visas zāles klīnikā ir dārgākas kā aptiekā, turklāt ne vienmēr visas zāles visur dabūjamas, zināms risks.

Sauluks1204

Liekas tik negodīgi. Cilvēki cīnās, gaida ar nereālu mīlestību un nekas...

5 gadi jau labs laiks, jā..bet jācer uz brīnumu. Nedrīkst zaudēt cerību.

Mēs 2 gadus vienkārši nobumbulējām - visi ārsti teica, ka vēl ir laiks, nav jēga satraukties. Līdz uzzinājām par morfoloģiju 0 un manu endo. Tad atkal gads nobumbulēts, jo Ērenpreiss uzskata, ka nekas traks, tipisks gadījums - padzers vitamīnus un clostilbegyt un viss būs. Bet tā jau atkal gads riņķī, līdz pateicu vīram, lai saka, ka laiks rindā likt paralēli visam.

Jutu līdzi par blakus ejošām grūtniecēm un dzemdētājam. Man ir ļoti līdzīgi - apkārt draudzenes viena pēc otras staigā ar punčiem. Man gan nereāls prieka par viņām, bet aizvainojums uz sevi par to - kāpēc man nav? Kāpēc man nenāk tik viegli? Un cilvēki apkārt bieži jautā - nu kad tad būs utt. Ļoti nepatīk par to vispār runāt.

Mutual
Ne prieks man par māsām liels ir. Tikai es sevi noniecinu ar to ka neesmu pilnvērtīga sieviete kā citas. Cīnāmies vēl bet cik man vēl šīm lietām pietiks spēka nezinu gan

Sauluks1204

Turamies! Dažreiz laikam jāiziet cauri pārbaudījumiem, lai sasniegtu mērķi.. Jums nav vispār bērnu? Cik jums gadi vispār, ja nav noslēpums?

Ir viena meita. Man 30 vīram 39

Limassola
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18405987