Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veloizklaides bērniem atbilstoši apstākļiem

Observer

4. maijā kā dāvanu bērniem valstssvētkos sākam individuālo velobraucienu seriāla "Riteņpavasaris" pirmo posmu, kas ilgs visu nedēļu. Tā ietvaros katrs jaunais dalībnieks (3-18 g.) paša izvēlētā laikā veic individuālo braucienu konkrētā trasē (1. posmam tas ir Uzvaras parks), savu rezultātu fiksējot kādā no sporta aplikācijām (piemēram, endomondo). Jābūt redzamam GPS ceļam, rezultātam un brauciena datumam. Skrīnšotu, kurā redzams viss minētais, kopā ar aizpildītu pieteikumu gaidām līdz 10. maijam 22.00 uz e-pastu ritenvasara@inbox.lv

Ieskaite pa vecumgrupām - jaunākā grupa 3-6 g., vdējā 7-10 g. un vecākā 11-18 g. Jaunākajai grupai veicams 1 aplis, vidējai un vecākajai - 2 apļi.

Pasākums tradicionāli bez dalības maksas.

Noteikumi un pieteikuma veidlapa http://www.ritenvasara.lv/nolikumi_rezultati un  https://www.facebook.com/ritenvasara/

Trases apskats turpat facebook un arī manā cāļgalerijā. Lai veicas!


Riteņpavasara 1. posms veiksmīgi pabeigts, pārejam pie nākamā. Tie šoreiz būs divi reizē, lai abu krastu velobraucējiem tiek savs prieks.

Tātad 13.-20. maijā pašu izvēlētā mirklī dodamies uz Mežaparku vai Uzvaras parku, nobraucam, fiksējam savus rezultātusun līdz 20. maija vakaram sūtām uz ritenvasara@inbox.lv

Noteikumi un pieteikuma veidlapa http://www.ritenvasara.lv/nolikumi_rezultati un  https://www.facebook.com/ritenvasara/ (feisbukā turpat arī trašu fotoapskati). Dalības maksas nav un nebūs.

4. un 5. posms jūs gaida līdz 28. maijam Mežaparkā un Uzvaras parkā (skat tuvāku info iepriekšējā postā). Lai labi ripo!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406185