Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slaidums... samierināties vai nē?

OremaD

OremaD

Vienmēr esmu bijusi slaida, izņemot pāris gadījumus, kad pati savas vainas dēļ uzbarojos.

Bija darbs ar stipru fizisko nopūli un tādiem apstākļiem, ka nebija laika paēst. Tagad nomainīju darbu uz daudz mierīgāku un arī paēst normāli var. Pieņēmos par 8 kg. No sākuma domāju, ka ķermenis vienkārši "atēdas" no tā smagā perioda. Neņēmu galvā. Tomēr ar laiku sāku ēst arvien mazāk, lai atgūtu veco formu, bet svars kā stāvējis uz vietas tā stāv. Nē, neesmu ne resna, ne apaļīga, bet salīdzinoši man nepatīk, ka neesmu vairs slaidā, trauslā meitenīte (nu kāda tur meitene, protams, bet domu sapratāt). Tagad domāju un nevaru saprast - samierināties ar saviem 66-67 kg vai sākt ievērot diētas, skaitīt kalorijas utt., lai atgrieztos zem 60 un būtu šmaugu vidukli? Varbūt vienkārši jau tāds vecums ap 40, kad jāaizmirst par lapsenes vidukli? Tā jau ir, ka ar laiku vielmaiņa palēninās, bet baigi ierobežot sevi, ņemties ap to visu - vai maz ir vērts? Vairāk svars neaug, kā pirms pusgada vai nedaudz vairāk uzkāpa tie 66, tā stāv uz vietas, max 1 kg turpu vai šurpu.

Patricia L

OremaD
Ko Tu domā ar samierināties? Ēst visu, kas kārojas un nekustēties?

Ja atgriezties pie vēlamă svara nozīmē neēst, un izdzīties nepatīkamā aportā, tad nav vērts.

Nu man jau līdzīga problēma. Es sev ļoti patiku ar saviem 65kg, tagad esmu 69-70kg. Bet, atteikties no ēdiena nespēju,kaut gan priekš manis svars iet nost tikai pie režīma stress+patiešăm maz ēst. Kad esmu apmierināta ar dzīvi, pat nerijot un sportojot svars nekrīt. Bet, ēdu tomēr nepareizi. Piemēram, visu dienu varu neēst, bet vakarā pieēdos un vēl pirms miega šokolādi uzēdu.

OremaD

Patricia L
Nu jā, dzīvot, neierobežojot sevi. Man ķermenis pats regulē - citreiz vairāk gribas ēst, citreiz mazāk, vēl kādu reizi vispār varu pusi dienas neēst. Šādā režīmā svars stāv uz tiem 66. Tīri psiholoģiski mani šis cipars neapmierina

Papildināts 04.05.2020 11:50:

Man agrāk svars nāca smuki nost, ja vnk ēdu mazākas porcijas, tagad tā nav

Papildināts 04.05.2020 11:52:

Un vēl neapmierina tas, ka nevaru ķermenim pieguļošas kleitas vilkt - vēders redzams

Papildināts 04.05.2020 12:04:

Un iekš bikini nav ideālā figūra.

Alija

Vielmaiņa palēninās. Ja ēdīsi ko gribēsi, nekustēties nemaz un sevi neierobežosi, pa kilogramam nāks klāt katru gadu. Aizmirsti, ka biji caurbira. Tie laiku pagājuši, kad ir ap 40. Tagad, lai noturētos kaut vai psiholoģiski nepatīkamajos 66 kg, būs jāpiedomā.

Man svars iet nost tikai pie stresa un slimošanām, tad pirms gada bija pat 56 kg, viduklis bija šmaugs, krūtis pazuda, seja izskatījās sērīga. Ja ēdu maz, tad turās pie esošajiem 64 kg. Ja piepūlētos, 62 kg dabūtu, bet kaut kā lielas, ka tas nav manu moku vērts.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Patricia L

OremaD
Pēc jaunākajiem trendiem valkāt pieguļošu apğērbu ir vulgāri un nestilīgi Apğērbā vēderiņu vēl var nomaskēt, bet peldkostīmā nē. Tā ir mana sāpe. Es zinu, ka nejutišos brīvi pludmalē.

OremaD

Alija
Ui, pareizi Tu saki, bet man psiholoģiski grūti to pieņemt, jo mans ķermenis bija tas, ar ko lepojos un varēju iet ar augsti paceltu galvu. Tagad nākas redzēt realitāti un nolaist degunu no mākoņiem. Tad saki - tomēr jāregulē sevi? Ufff, grūti tas būs, bet laikam nāksies, ja negribu izplūst miesās. Zinu, ka citi visu mūžu ar to sadzīvo, viņiem pat vieglāk, jo jau pieraduši. Man tas būs grūti.

Papildināts 04.05.2020 12:25:

Patricia L
Man patīk ar vīru iziet ielās tādā apģērbā, pat ja tas skaitās vulgāri, jo zinu, ka vīrs blakus un man vienalga, ko citi padomās. Nu vairs nevaru un jā, vasara pavisam tuvu, kā būs tad?

Tev Tev tā. Varbūt ( atkarība no miesa kopējas būves un visiem blakusfaktoriem) arī 6( kg nav nekas traks . Un jebkura gadījumā, pat noteivejot, sievietei ap/virs 40 gadiem tie 55 kg, kas bija 35 gados, cita vecuma izskatīsies savādāk. Ed, nees, vingro, taisi procedūras. Ir atskiriba . To var pieņemt un nevajag taisīt tragediju un censties nonākt sava 20 gadu svara. Tie, kas mani Cāli zin, pie kam zin, ka esmu pasista ar slaidumu, tāpēc. Varbūt tas izklausās jokaini ko saku- ka vajag būt veselai, tvirtāka un šajā vecuma vairs nepanikot. Bet nelaime ir citur- tieši šajā vecuma tur, kur šodien 65 kg, pēc gada visticamak būs 67,5. Un tā uz priekšu. Tapec labāk tomēr ir neaslabt. Jo , ja agrak varēja 3 dienas ēst ka pa Ziemasavetkuem un, 1 dienu neēdot , but atpaka izejas punkta ar plakanu vēderu Tad tagad 1 dienu atslābsti , 3 skaiti kalorijas un ceturtajā joprojām bēdīgi nopūties.

#parakdaudzbyrtu n

Papildināts 04.05.2020 12:34:

Un labāk atrast modeli, ka aktīvi iekustināt vielmaiņu , jo ēst tomēr gribas.

dundurs7777

OremaD

Cik gara tu esi ? Man šķiet , ka pats būtiskākais ir primāri patikt sev pašai. Ja tomēr nejūties labi savā ādā , tad vajag kaut ko darīt , lai būtu labi. Ari es esmu bez 5min 40 gadniece , un tieši pēdējā laikā jūtu ,ka vairs nevaru ēst visu ,kas kust un nekust Svars kāpj un parādās neglīts vēders. Tajā pašā laikā domāju - man jau tūlīt 40 , nevaru vairs izskatīties kā jauna meitene , ka ir normāli vairs nebūt tik tievai kā agrāk utt. Nu tādas domas man galvā maļās. Mans šā brīža plāns - kancelēt miltu un cukura izstrādājuma patērinu , kā arī vairāk fiziski kustēties. Jo pēdējā laikā dēl koronas jūtu cik ļoti esmu samazinājusi elementāru staigāšanu. Paliks pavisas silts , pamazām atsākšu skriet . UN arī tas viss tikai tāpēc ,ka tūlīt sāksies peldsezona. Nezinu ,vai kaut ko darītu ,ja šobrid būtu ,piem , oktobris. Iespējams ,ka visu palaistu pašplūsmā.

Papildināts 04.05.2020 12:39:

Piekrītu tam , ko lutekle uzrakstīja.

Indza

OremaD
Tev CP.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

OremaD

Njā, jūs mani neiepriecinājāt. Nojautu jau tāpat, bet kad vēl citi apstiprina, tad atliek vien nopūsties un saprast, ka turpmāk vairs tāda haļava nebūs.

Pa dienu noeju ap 10-11 tk.soļiem. Tas ir maz/daudz/normāli? Ēdu no rītiem putru, pa dienu darbā maizītes vai otro, vakarā sātīgas vakariņas. Šo režīmu izmainīt nevaru, jo vakaros nākas barot ģimeni. Neēst ar citiem vakariņas arī nevaru - tāds mums rituāls.

Papildināts 04.05.2020 12:48:

Indza
Atbildēju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406223