Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Virtuves pļāptēma

Charly

Armadetta

Charly
Ir,kad arī sasaldēju, bet šis gabals bija viss liels atsaldēts.

Papildināts 05.05.2020 18:54:

Pierakstu-cepamie maisiņi. To man nav.

kristel

Armadetta
Es gaļu ar retiem izņēmumiem cepu cepenē bez maisiņa. Ieliec un aizmirsti, un arī cepene nenotašķās.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Dzīvesveids

Kāpēc jādomā par receptēm, kas nesanāca?
Es domāju. Minēju par tiem picas rullīšiem no našķoties Zanes.

Sanāca briesmīgi, bet es gribu vēlreiz pamēģināt. Apvaicājos jau cilvēkiem, kuri regulāri cep, par miltiem, raugu. Ja nesanāks otrreiz, tad gan viss.

red bull

Jā, ar tām receptēm tā ir - ja nesanāk tehniski kaut kas vai nedaudz garšās, tad iekšā dīda tāds velniņš - kas jādara vai jāpamaina, lai sanāktu. Tātad - recepte ar potenciālu. Ja negaršo vispār, tad otrreiz gan vairs nemēģinu, manās acīs tai nav vērtības.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Kādas firmas cepampapīru jūs lietojat? Man kaut kā pēdējā laikā sanāk ieberzties. Bija labs (vismaz manai plītij patika) VIGO, Maximā bija, tagad vietējā Maximā pazudis. Merkant man nenormāli rauj klāt daudz ko, kaut eļļu apakšā pašļakstu. Ruleti cepu pa svētkiem, plēsu nost brēkdama. Atcerējos, ka kaut kur lasīju, ka labāk nāk nost, ja paslapina ar ūdeni, tad noplēsu. Bet apnicis. Silikona tie paklājiņi neaizgāja, nezinu, man plīts laikam jokaina, man, piemēram, bulciņām apakša paliek bāla uz tā silikona. Augša sāk degt. Uz papīra normāli.

Auguste

MartaMartaMarta
Kādas firmas cepampapīru jūs lietojat?
Man vislabāk patīk Serla, pērku gan to, kas veselā rullī, gan to, kas jau sadalīts pa gabaliem. Laba kvalitāte, liels rullis, kastīte ar zāģi, ērti noplēst, pietiek diezgan ilgam laikam. Ruletēm un jebkam citam, kam gribu smuku apakšu, es papīru ļoti minimāli ieeļloju vai iesviestoju. Silikona paklājs man arī pelē skapī, pāris reizes kaut ko cepu, bet nepatika un viss. Lai gan īstenībā es esmu silikona virtuves lietu fans, šis nē un viss.

Auguste
Hmm, nezinu vai esmu Serlai redzējusi cepampapīru. Man ļoti patīk, ja ir jau sagriezts.

red bull

MartaMartaMarta
Hmm, man beidzamais Merkant ļoti labs - neko nerauj. Tur vēl rakstīts, ka no abām pusēm silikonizēts. Vienīgais, kas nepatīk, ka vienā rullī. Bet nenormāli rāva klāt Rimi nopērkamie gan cepamie, gan folijs, kas nav kastītē, tik plēvē.

Silikona bija no Gemosa, tas bija labs, bet remonta laikā ne tur nonāca un bija ārā metams. Tagad iztieku bez, īsti nevaru saprast, vai maz vajag.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

red bull
Zini, tas Merkants ir baigi dažāds izskatās, agrāk bija OK tas abpusējais, tagad pēdējo reizi pilnīgs pī. Un kolēģe arī saka. Pirkām cenuklubā.'Uz tausti arī savādāks, tāds plāns un pie 180 grādiem sāka drupt vietām.

Baigi neprecīzā recepte - glāzes ir dažādas, kur nu vēl āboli.
Gribeeju intereses peec pameegjinaat ielikto recepti, izskatiijaas garshiiga, BET taas glaazes... Nemeegjinaashu. Nepatiik receptes ar glaazeem, karoteem, pacinjaam. Vispirms lauzi galvu, kura glaaze, pacinja buus iistaa, un beigaas veel nesanaak. Vecas, biezhi lietotas padomju laika receptes esmu paarrakstiijusi uz gramiem.

Ja par cepampapiiru... Kopsh piedomaaju par zaljaaku dziivoshanu, vairs nelietoju, tomeer atkritums. Ok, rulete ir vieniigais cepums, kur papiiru izmantoju (cepu reizi 3 gados), bet citiem izraadaas nemaz nevajag. Pasmeereeju drusku elljas uz plaats + uzpurinu nedaudz miltus. Nekas nepiedeg, viss naak labi nost, un taas dazhas kalorijas (saliidzinot ar kuuku un piiraadzinju kcal) ir nieciigs daudzums. Plaats jaamazgaa taapat - ar cepampapiiru vai bez. Ar silikonu man ir probleema - it kaa cepampiederumi ir pielaagoti augstaam temperatuuraam, bet mani nepamet sajuuta, ka tur vareetu izdaliities kaadas kaitiigas vielas. Nav maajaas un nealkstu iegaadaaties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406253