Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Virtuves pļāptēma

Charly

Šī ir sena bulgāru recepte un tur to cep ar visu, kas aug dārzā - āboliem, persikiem, plūmēm
Ar senajaam recepteem ir taa - katrai saimniecei ir kaads savs triks un meers uz aci, taapeec arii sanaak. Tikko recepti palaizh plashaakaa (vai citaa) tautaa, taa nesanaak, jo nav tie triki uzrakstiiti. Atceros kaa mana mamma man pa telefonu maaciija rauga miiklu gatavot. Lieki teikt, ka sanaaca piii. Tad panjeemu recepti no pavaargraamatas un pamazaam sanaaca, kaa man vajag. Nupat esmu taadaa stadijaa, ka, pataustot miiklu, varu savam beernam teikt - pieliec vairaak miltus, skjidruma vai arii shitam izstraadaajumam vajag olas un vairaak sviestu. Beerns bola acis un jautaa - kaa tu zini, receptee tachu taa nav rakstiits?

Charly
Ja pēc receptes ir izdevies, es cenšos neatkāpties, lai nākamreiz sanāk tāpat. Improvizācijām piešaujas tikai ar laiku. Vai, ja improvizācija izdevusies, pierakstu, cik un kā. Tas ir, uz visādiem mīklas izstrādājumiem. Gaļas un zupas, tur jau gan var izvērsties pēc izjūtas.

Vaarna

Lusesita
Pavisam vienkārši - uzsijā miltus uz izvēlētā cepampapīra gabala, mazliet piepacel un tā kā pakrati un pagrozi, lai tiek visur, tad lieko nokrati un cepampapīru ieliec atpakaļ pannā/formā! Lej virsū mīklu. Viss! Biskvīta ruletēm, piem., es tā vien tikai daru, pēc tam vieglāk noņemt.

Ievice

Cepampapīrs loksnēs ir Drogās Rubin.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Vaarna

Lusesita Ja pēc receptes ir izdevies, es cenšos neatkāpties
Jā, es arī tāpat! Konditorejā, lai labi sanāktu, proporcijas jāievēro diezgan precīzi!

Vaarna
Pamēģināšu. Ziņošu par efektu.

Man sausā mannā mīkla arī neizdevās, vairākas reizes mēģināju. Paziņa teica, super rausis ar rīvētiem āboliem un sviestu sanāk.

Man atkal patik pirkt nesagrieztu un liela profesionala rulli, noperc un nedoma gadu par cepamo papiru

red bull

AuraAura
Šis bija populārs pirms gadiem 10 tieši ābolu laikā - gan pati taisīju, kad kāds pieteicās ieskriet ciemos, gan ciemos daudzi cēla galdā šo pīrāgu. Tāds vienkāršs un ātri pagatavojams pie tējas vai kafijas bez pretenzijām uz ko īpašu.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

red bull
Nu izklausās jau garšīgi, sviests, āboli, cukurs, kanēlis...būs jāmēģina atkal.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406253