Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Virtuves pļāptēma

Charly

Katram savs

Acers
Un otrs-ja jau nejūt-tad jau nav jēga likt,

Manprāt, sīpols ne tikai dod garšu, bet kāreiz piedod sulīgumu. Viņš ir ūdens, kas neiztek ārā, jo ir ieslēgts sīpolā. Izmērcēta maize jau faktiski dara to pašu. Ja nepatīk sīpola garša, var likt sasmalcinātu svaigo kāpostu, arī piedod sulīgumu.

Babs
Tu ēd un ir tāda vispārēja laba garša. Droši vien justu, ja nebūtu
Man ir radiniece, kas sajutīs sīpolu jebkur un jebkādā formā. Un neēdīs.

Babs

Katram savs
Traki. Labi, ka man tā nav

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Vieda Vārna

Babs
Es arī jūtu sīpolu jebkurā formā. Varu aiz pieklājības apēst un neizvemties , ja gabaliņi nav pārāk lieli.

Atrais jautajums! Ceru, ka kaads te ieskatiisies...

Vai saldeetas avenes tortei vajag vispirms atkauseet? Gribu likt putukreejumaa. Zinu, ka nav otimaals risinaajums, bet ziemaa svaigas avenes nez no kaadas Aafrikas... ,un svaigaas tik un taa vakar bija izpirktas.

Verena
Es teiktu jā! Atkūstot viņas atsulojas un ieliekot putukrējumā sasalušas putukrējums izšķīdīs līdz ar avenēm. Vispār- avenes ir skābas un putukrējums jebkurā gadījumā pēc laik atsulosies.

dambriede
Jaa, man taa arii likaas. Atkauseeshu.

Vispār- avenes ir skābas un putukrējums jebkurā gadījumā pēc laik atsulosies. Putukreejumam likshu klaat zhelatiinu, cerams, ka nebuus tik traki ar to atsuloshanos.

Purple rain

Vēl viens dabūšanas jautājums. Vienīgie mākslīgie buljoni, ko atzīst manā ģimenē, ir visi no šīs sērijas

https://www.betterthanbouillon.com/products/seasoned-vegetable-base/

Kādreiz varēja nopirkt iherb, tagad neredzu. Vai kāds šādus ir jebkad izmantojis?

Be kind to your future self.

Fitnesgirl

Biskvīts kūkai. Pārgriež uz pusēm karstu vai atdzesētu?

Katram savs

Fitnesgirl
Neesmu baigais speciālists, bet es saku - atdzesētu.

Fitnesgirl

Katram savs
Super, paldies. Man jau ar tā šķiet, bet mazums atdzisīs un tad jau vairs neuzkarsēs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406253