Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Virtuves pļāptēma

Charly

Beatrise11

Lūk, man tieši tās jiftīgās, tumšās sojas mērces zupās, marinādēs un mērcēs patika vislabāk - gaumes jautājums. Pie suši gan viņa neder.

Vēl patika Rimi gaišā sojas mērce, bet nu Kikkomen, jā, ir laba.

BODOLLINO

Starp citu, iesaku pamēgināt Vorčesteras (jeb vusteršīras )mērci- uz sojas mērces pamata, bet daudz izteiksmīgāka.

Babs

Man ikdienai iet parastā, lētā sojas mērce. Gaišā. Tumšā ir ļoti koncentrēta un nokaramelizēta, to pa mazam bišķītim pie mērcēm, marinādēm.

Papildināts 28.05.2021 13:23:

Par picām - iesaku pamēģināt ilgi raudzējamās mīklas, rezultāts ir daaaaudz labāks. Piemēram, šī ir ļoti garšīga: https://baibasmaize.wordpress.com/2020/05/08/atra-picas-mikla/ Un virsū liekamais siers - ir rīvējamā mocarella, piemēram, Smiltenei. Tā nav slapja kā no paciņām ar bumbām, tapēc krietni mazāk mitruma. Vispār virsū jāliek maz viskautkā, citādi būs slapja ļerpata, ne pica.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Katram savs

Gudrās saimnieces - cik ilgi jāvāra burkāni salātiem? Lai ir tādi stingri, ne pļurīgi.

Nebūs iespēja pataustīt, vnk jāzin, uz kādu laiku uzlikt vārīties. Sagūglēju, ka 25-30 minūtes, bet intuīcija (vai pieredze) saka, ka pēc pusstundas būs putra ne burkāni.

Papildināts 05.06.2021 13:46:

BODOLLINO
iesaku pamēgināt Vorčesteras
Paldies, jā, to es arī lietoju.

Mezameita2

Vāru minūtes 20. Atkarīgs arī no burkānu lieluma. Tad ūdeni nolej un atstāj atdzist. Burkāns nekad putrā nav savārījies...

Katram savs

Mezameita2
Vāru minūtes 20.
Paldies! Es jau domāju, ka vispār neviens nevāra burkānus.

Skaidrs, ka burkāni sen novārīti un apēsti. Tika vārīti 10 minūtes un pēc tam atstāti tai pašā ūdenī. Bet nebija lieli, un man liekas, ka jaunā raža (nu, ko tagad lielveikalos var nopirkt). Es teiktu, ka varēja vārīt mazāk, gribējās stingrākus.

red bull

Katram savs
Tur jau tā lieta, ka ar burkāniem ir kā zini ar ko - daudz kas atkarīgs no izmēriem. Es vienmēr ik pa laikam ieduru dakšu, lai izlemtu, ka nu ir gana. Man tas nav uz laiku izmērāms produkts.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Charly

Kas tie par salātiem kur vajadzīgi vārīti burkāni? Rosols? Rosolam vāru ar kartupeļiem un kartupeļus izķeksēju 5-10 minūtes ātrā. Bet vispār vados pēc testa ar dakšu vai nazi. Kad slīd nost tad gatavs.

Lilija

Purple rain
1.Kurš ir vissaldākais Rimi/Maksimā u.tml. nopērkamais baltvīns?
ja gribi tiešām saldu, skaties deserta Muskatvīnus, bet, manuprāt, tie ir pārlieku saldi) es gan esmu skābuļmīlis) no saldiem, parasti, arī galva sāp vairāk kā no sausiem. garšīgs, vidējs vīns ir Blue Nun Gewurtztramainer.

Papildināts 18.06.2021 00:00:

no saldajiem Nachtgold Auslese ir garšīgs.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Purple rain maxima ir Freegold Moscatel baltvīns. Tāds maigs, atgādina persikus. Cena gan virs 5 eiro. To pašu pudeli Mego uz akciju var dabūt zem 4 eiro. Freegold ir 3 veidi. Baltais, sarkanais, un rozā. Man garšo visi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406253