Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Virtuves pļāptēma

Charly

Katram savs

BODOLLINO
Esence 70%?

Papildināts 19.09.2023 19:18:

100 gramu 70% esences vietā jāņem 1167 grami 6% etiķa.

Papildināts 19.09.2023 19:19:

Manuprāt, var reizināt ar 10 un būs gana labi.

BODOLLINO
Es izmantoju etiķa esences kalkulatoru: https://cookbook.ilaipa.lv/etikis

BODOLLINO

Katram savs
Rupjmaize
Paldies, ideāli! Nu manas beciñas tiks pie pareizàs marinādes!

Varbūt varat ieteikt vegānu desertu, ko atri, viegli pagatavot? Nekad neko vegānisku negatavoju un gribas kaut ko daudzmaz ēdamu. Vajag nelielu porciju. Konkreti vienu visi jāiepriecina.

Nekas gudrs prātiņā nenāk.

Piparlapa

efrekia
Visvienkāršāk būtu nopirkt vegānisko saldējumu, kādas ogas klāt vai pārbērt ar tumšās šokolādes skaidiņām, ja vajag tiešām vienai porcijai un vienkārši. Patiesībā rauga mīkla,ja taisa ar ūdeni, ir vegāniska, piemēram, magoņu- tumšās šokolādes bulciņas. Viesiem vegāniem esmu taisījusi krēmu no indijas riekstiem (cashew cream), stikla trauciņā ar augļiem, ogām un vegāniskiem cepumiem. Tarte ar sēkliņu-riekstu pamatni, ogām (stiprinātājs agars), tumšo šokolādi (receptes iedvesmai nirvanacakery.com, tikai visi daudzumi tur uz mazajām pannām doti). Bet tas viss ir čakars.

Piparlapa
Jā, laikam visvieglak būs atrast veganisko saldejumu. Varbūt varu klāt kādu ogu mērci sameistarot.

Novaly

efrekia
Izcep kramblu. Tagad taču tieši augļu, rudens ogu laiks. Drumstalām samaltas auzu pārslas, bet var arī klasiskos kviešu miltus, ar cukuru un kokosriekstu eļļu. Vēl vienkārši ir kokospiena panna cotta ( vāra ar želejcukuru ) un klāt avenes vai citas ogas.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Visātrākais un vienkāršākais laikam avokādo + banāns + kakao pudiņš. Sablenderē, pārkaisa ar viegli grauzdētām mandeļu šķēlītēm, var piebērt kādas ogas vēl ja vēlas, avenes, mellenes, var iztikt arī bez un saldais gatavs.

Vēl cepti āboli tagad rudenī nāk prātā, pilda ar rozīnēm, riekstiem, pārkaisa ar kanēli.

dezavu
Āboli būtu forši, bet sildīti nez vai tik garšīgi. Man vajag pagatavot vakarā un pasniegt nakamaja dienā.

Papildināts 27.09.2023 13:38:

Novaly
Vēl vienkārši ir kokospiena panna cotta

Šis ir labs, esmu taisījusi ar kokosriekstu pienu.

Izcep kramblu

Kas tas ir?

Papildināts 27.09.2023 13:39:

https://www.piegalda.lv/receptes/abolu-krambls/

Hm, izskatas baigi labi, bet vai tad viņi var sviestu?

Babs

sviesta vietā var kokosa eļļu vai kādu citu eļļu izmantot

Life is hard but, thankfully, short

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406253