Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Janvāris 2021 sāk atklāties

Mazinjaa

Sveikas meitenes! Es arī vēlos pievienoties, man 5 janvāris pagaidām plānā

Sveiki! Pieteicos slēgtajā grupā. Man datums 28. janvāris.

Sveikas. Vēlos pievienoties grupiņai. Mans datums 15.janvāris. ☀️

Arī vēlos pievienoties. Mans datums 23.01

Gincite

Sveiki, es ar pieteicos grupai, pēc kalkukātora 24.01

Sveikas, esmu pilnigi jauna sheit, bet pec kalendara man saka ka 18.janvaris, kas butu 6. nedela, bet arste teica ka varetu but tikai 5.nedeljas sakums.

Kaa varu pieteikties slegtaja grupaa?

Mazinjaa

Jaunajām meitenēm,lai nav jāmeklē

https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1649-janvaris-2021/

Vēl skaidri nezinu precīzu datumu, drīzumā tikai došos pie daktera, bet pēc aprēķiniem Janvāra otra puse! Tāpēc arī labprāt pievienošos jaunajai grupiņai

Sveikas . Esmu grūtniecības 9 nedēļā- 3 bēbis , piektdien sākās sarkanīgi , nu jau brūngani izdalījumi ... ļoti bails ,,, aizbraucu uz slimnīcu - kakls slēgts , bebis dziivs , jādzer magne b6 preminum un tas rutīns- neatceros pilno nosaukumu ... ir satraukums .. kāpēc .. kas notiek ... nekas tāds nebija pie abām grūtniecībaam .. kāpēc velk vēderu arī .. jau nesaprotu vai no satraukuma vai dzemde .. tagat 2 ned mājas režīms ... slimības lapa .. vispār esmu aktīvs cilvēks - pirms tam biezi sports utt ... analīzes visas normaa ... bet no kurienes tie

Papildināts 14.06.2020 19:31:

No kurienes tie smērējumi ja nekaadas hematomas nebija ... traki satraucos .. jap nekādas intīmas tuvības arī ...

Ariela

Kāds ir progesterona līmenis? Tam ir loti svarīgi sekot līdzi, iespējams par zemu, tapēc smērējumi! Iesaku nodot analīzes uz progesteronu'

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406299