Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Janvāris 2021 sāk atklāties

Mazinjaa

Pieteicos, gaidāms uz janvāra sākumu

Sveikas meitenes! Esmu nesaprašanā,jo mēnešreizes nav kopš marta beigām, tātad būtu jābūt 12 nedēļai kopš esmu stāvoklī.Iztaisīju analīzes uz hcg, rezultāts 3,69. Kādai tā ir bijis? Padalieties,lūdzu.

P.S vēders paliek stingrāks kā parasti un tā kā nedaudz uz augšu.

Laliii123

Tava1

Ja HCG tikai 3.69 tad neesi stāvoklī. Varbūt MR izskanējušās kāda cita iemesla dēļ.

Saulceriite

Tava1
Grūtniecība skaitās no 5 hcg. Hcg var būt līdz tam 5 dažādu iemeslu dēļ, vai iepriekš kādreiz ir mērīts? Un vai cikls iepriekš bija regulārs? Ja jā, tad būtu labi ar ārstu apspriesties un varbūt usg uztaisīt, jo īsti norma nav, ka mēnešreizes izkrīt 2 mēnešus pēc kārtas.

Saulceriite

Ir mērīts iepriekš, rudenī rezultāts bija 1, ziemā 0, tad pēc kāda laika MR sākās.Varbūt ietekmē vairogdziedzera problēma kāda.

Papildināts 18.06.2020 13:32:

Cikls vienmēr ir bijis regulārs

Papildināts 18.06.2020 13:38:

Trh - vairogdziedzera hormons, rezultāts ir 6, tā kā paaugstināts, zāles lietoju, bet tā jau man sena problēma ir, dēļ to nevarētu būt.

Saulceriite

Tava1
Vairogdziedzera hormoni ir pazemināti, ne paaugstināti. Grūtniecībai vajadzētu TSH ne augstāk kā 2.5, varbūt parunā ar ārstu, lai pakoriģē devu. Tsh varot ietekmēt ciklu.

Protams vari nodot hcg vēl kādu reizi. Mazmazītiņa iespēja, ka cikls nobruka un tikko paliki stāvoklī un hcg vēl augs ir, bet, lai nebūtu lieku pārdzīvojumu, paturi prātā, ka grūtniecība tomēr skaitās no hcg 5.

Papildināts 18.06.2020 14:04:

Lai veicas sakārtot vairogdziedzeri un palikt stāvoklī!

Saulceriite
Paldies!

Sveikas. Es šeit jauniņā. Man 10-11 grūtniecības nedēļa Bērniņš gaidāms uz decembra beigām, janvāra sākumu. Ģimenē tas būs 3šais bērniņš.

Mazaelina

Sveikas. Labprāt pievienotos jums. ☺️ Man 8-9 nedēļa. Mazulītis gaidāms uz janvāra beigām. Būs otrais bērniņš ģimenē. ♥️

Man arī ir decembra beigas/janvāra sākums. Laikam pagaidīšu vēl prognozes, pirms saprast, kurā grupā reģistrēties. Pirmais bērniņš, pilnīgi neticas, beidzot pieteicās! Ar koronu tur maz sakara, vienkārši viss tā sakrita... un kaut kādā ziņā pat mierīgāk var mājās sēdēt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406299