Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kombinētā plīts virsma vs citi varianti

jenifera

jenifera

Vai ir kādi mīnusi kombinētajai plīts virsmai (gāze+indukcija), salīdzinot ar citiem variantiem (gāze, elektrība, indukcija)? Vai varbūt tikai vieni vienīgi plusi? Interesē arī pieredzes stāsti no šādu kombinēto virsmu lietotājiem par to, kā ikdienā darbojaties.

Pagaidām man kā vienīgais mīnuss prātā nāk ļoti ierobežotais piedāvājums tirgū.

Ak vai, cik stulbi ir nosist gulbi, bet stulbāk vēl, ja vēlāk žēl..

Katram savs

jenifera
Kāpēc tāda būtu vajadzīga?

jenifera

Katram savs
gribas pēc iespējas mazāk lietot gāzi (nosēdumu dēļ). Tajā pašā laikā negribas pavisam būt atkarīgai no elektrības.

PuupoliiC

... gāzes pievadu tak netaisies plēst nost,, tapē ņem indukcijas virsmu un esi laimīga !

Ja kas pieslēgsies atpakaļ ! Un domāju, ka ja tiešām kkas, tad gāze bez elektrības diez vai būs,,un drīzāk jādomā par malkas pavardu

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

jenifera

PuupoliiC
Nu pag. Ja man cepas karbonādes un pēc 30 minūtes nāk pilsētas mērs ar ģimeni pusdienās, bet iestājas elektrības padeves traucējumi, kā es tā momentāni pārslēgšos uz gāzi?

Man šis punkts tomēr uztrauc, īpaši pēc tam, kad ir piedzīvots vairākas dienas ilgs elektrības trūkums. Ir jau mazais tūristu gāzes baloniņš ar degli, bet nezvai visu laiku gribēsos to turēt virtuvē.

PuupoliiC

.. lai rij jēlas, ja nespēj *savā* guberņā sakārtot normālu, nepārtrauktu elektropadevi (ja protams nav tai brīdī uznācis taifūns, kas aprāvis vadus) !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Elektrības traucējumu aizstāšanai ir ģenerators.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Katram savs

jenifera
gribas pēc iespējas mazāk lietot gāzi (nosēdumu dēļ). Tajā pašā laikā negribas pavisam būt atkarīgai no elektrības.
Labi, tu nopirksi plīti ar 2 gāzes riņķiem un 2 elektriskajiem. Ikdienā gāzi nelietosi, jo 1) nosēdumi, 2) nav tik ērti. Tad tev paliek divi riņķi. Vai ar to pietiek? Man nepietiktu, es bieži izmantoju 3 riņķus, četrus retāk.

jenifera

Katram savs

Pag, ja lieto vienu gāzes riņķi triju vietā, tad nav mazāk nosēdumu?

Padomāju un secināju, ka trīs riņķus samērā reti izmantoju .

jenifera

mīnuss ar mazo piedāvājumu tirgū apiets. Vajadzēt drusku laika, lai saprastu, ka no virsmām pats var veidot domino, nav obligāti jāpērk 2 in 1

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406305