Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Glutena nepanesiba?

Soldere

Vasara un saule

Lūdzu,pastāstiet kādas analīzes jāveic lai noskaidrotu vai ir šī glutēna nepanesība, pie ģimenes ārst ajaiet,vai pa taisno uz Gulbi?

Var taisīt analīzes, bet var arī izmantot lauka pētījumu. Uz laiku attiekties no šiem produktiem un vērot sevi. Tad atsākt lietot uzturā un atkal vērot.

Iespejams, ir nepanesība uz kviešiem, kas ir daudziem, vidēji 20% cilvēku (pētījumi). Tad rudzus, auzas uc var turpināt lietot.

Vēl ir muskuļu rezistences tests, to var veikt mājās, ja ir palīgs un zināšanas.https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/109901-serveju_uzvarai.html%20 Piemēram, šajā grāmatā aprakstīts.

Oho, pirmo reizi dzimtajā valodā lasu, ka kāds pēc glutēnu saturošu produktu ēšanas jūt to pašu, ko es! Tad tomēr tādi cilvēki ir arī tepat blakus.

Soldere, kā es Tevi saprotu! Arī man pēc tipisko miltu produktu ēšanas ir galvassāpes (tāds kā dullums, grūti noraksturot) un izteikts nespēks, vājums. It kā kāds izrautu enerģijas uzlādes vadu no kontaktligzdas.

Izteikti to visu izjūtu, kad ilgstoši - mēnešiem - strikti neko neesmu no aizliegtā ēdusi. Tad šīs sajūtas parādās momentā, un ir viegli savilkt paralēles, kas tad ir tas, kas izraisa.

Pēdējie nespēka gadījumi, ko atsaucu prātā - pēc Pica Lulū picas šķēles apēšanas, pēc karsto suši apēšanas, pēc Stockpot tabulē no grūbām.

Pēdējās izmaiņas: Basenji, 20.12.2020 20:33.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406455