Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārlaulības bērns

Loradora

Sveiki!

Vai kādam ir izdevies saglabāt laimīgu laulību uzzinot, ka vīram paralēli 20 gadu laulības dzīvei ir sadzīvots ārlaulības bērns? Šķirties nevēlas, bērnu atzīst, mīl un apgādā. Kā veidojās turpmākās attiecības? Vai izdevās pāršķirt jaunu lapu, nemitīgi neatgādinot par nodevību, neizjūtot griezsirdību, kad viņš dodas tikties ar bērnu? Kā pārdzīvojāt sabiedrības un radu attieksmi, kad patiesība nākusi gaismā? Vai iztikāt bez psihoterapijas?

Atzīšos, ka man klājas grūti. Visu laiku ir iekšējas šaubas. Nezinu, vai spēšu.

piekatete

Tūlīt man saskries un pārmetīs jaunības maksimālismu, bet es ko tādu nekādā situācijā nepieņemtu.

Bet es neesmu Tu.

Jautājums - vai Tu to vēlies (saglabāt laulību) un kāpēc jā vai kāpēc nē?

Šķirties nevēlas, bērnu atzīst, mīl un apgādā.

Mazums, ko vēlas vai nevēlas s..dus pietaisījušais laulenis. Jautājums ir, ko vēlies tu? Ja saglabāt attiecības, jārunā ar vīru par to, kā jūties, un jādomā, iespējams, par palīdzību jautājuma risināšanā no malas. Ja nevari to nest un tev ir par grūtu, tad šķiries.

Терпение и труд-все перетрут.

Jādomā kā labāk bērnam.

Dasuaoa
Nu toč par to nav jādomā krāptajai sievai.

Bet jautājums - pašiem savi bērni ir?

Терпение и труд-все перетрут.

Cik vecs bērns? Cik ilgas bijušas tās attiecības un kāpēc beigušās? Tur daudz kas var būt atkarīgs no šiem faktoriem- ja bijis sen, tad viena situācija, ja tikko- tā jau ir cita...

Patricia L

Loradora
Šajā gadījumā - šķirties, jo jau tagad redzams, ka Tu to nevarēsi sagremot. Jautājums, kāpēc viņš negrib šķirties un laimīgi dzīvot ar bērnu un to sievieti? Gan jau jājās joprojām ar viņu. Neticu, ka bija viena vienīga liktenīga reize.

Mums pašiem ir 2 bērni. Attiecības ar otru 7 gadi, bērnam 2 gadi. Otra cerēja, ka bērna dēļ šķirsies. Bet nē - viņš izvēlējās to slēpt no sievas, no radiem, no bērniem, līdz viss nāca gaismā.

Ammmanda

7 gadi attiecības ar otru sievieti un tu vēl domā par laulības saglabāšanu?

adaata

Es te nācu kaut ko par netīriem mietiem rakstīt, bet Ammmanda izteicās krietni pieklājīgāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406527