IVF, ICSI un IUI (05/2020) - Turpinam pavasara bēbīšbirumu! :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits. Un Niksim baigi vajag kausinju...".
Limassola

elex1
sauluks1204
rudeniigaa
un special vieta-Zebra!

Papildināts 14.05.2020 09:29:

Diande. Pie kuras dokas esi? Kaa motiveeja, ka neko lietot nevajag?

Man taads ieteikums liekas mazliet diivains, jo lai paceltu/noreguleetu raadiitaajus, daudzas zaales/vitamiini ir jaadzer ilgaaku laiku, vismaz menesus 3-4 pirms procesa, kad saak attistiities olsuunas, kuras procesaa tiks izpunkteetas, ja saibas saak riit saakoties procesam, baigi liela labuma nebuus. Tas pats ar eesanu, tas viss ir jaasaak vairaakus menesus pirms procesa.

Fridsuns

Diande
Varbūt tev ir ļoti labas analīzes un veselība, tāpēc dr neko nesaka, lai tu lieto. Man tomēr jau ir pāri 35, tāpēc es piedomāju pie tā, kā uzlabot olšūnu kvalitāti. Dzeru zivju eļļu Omega-3, folskābi, Seidivid, D vitamīnu un tagad sāku vairāk piedomāt pie pārtikas. Par uzturu IVF stimulācijas laikā atrodams ļoti daudz rakstu. Bet jā - pamatā jāpiedomā pie olbaltumvielu uzņemšanas un jādzer ļoti daudz ūdens (vismaz 2L dienā). To tev EGV noteikti virsmāsa izstāstīs, taču iesaku palasīt vairāk. Ir arī tā kā Limassola raksta - reāli veselīgais dzīvesveids ir jāuzsāk vismaz 3 mēnešus iepriekš, jo tas ir laiks, kādā nobriest olšūnas.

Peonija2

Meitenes! Labas ziņas! Šīs nedēļas laikā veselības dienests izsūtīs vēstules par martu, aprīli un maiju! Redzēju šo info savas klīnikas Fb lapā. Vismaz beidzot kustība atsāksies!

Senzaparole

Kā var uzzināt savu kārtas nr. uz VP? Gan jau vnk epastā vai pa telefonu nepateiks.. vai kāda var pateikt kur un kā.

Kassidija

Senzaparole
Caur Latvija.lv uzraksti iesniegumu NVD un atbildi saņemsi e-pastā, kad iestājies?

rudeniigaa

Senzaparole

http://www.vmnvd.gov.lv/lv/veselibas-aprupes-pakalpojumi/668-mediciniska-apauglosana

Papildināts 14.05.2020 18:44:

Tur ir uzrakstīts kā uzzināt kārtas nr.

Diande

Esm pie Vītiņas EGV. Stāstīju, ka jau kādu laiku lietoju Conception vitamīnus, esmu sākusi Seidivid. Teica, ka Seidivid nevajag un lai vitamīnus pārtraucu lietot, ka neesot labi tādus lietot ilgstoši. Tas bija martā. Man ir 33. Analīzes kopsummā bija labas, vienīgi D vitamīns pazemināts.

Wunder

Diande
Es gatavojos FET. Un man dr.teica mēnesi palietot konpleksos vitamīnus un pēc tam tikai folskābi. Pirms stimulācijas trīs mēnešus lietoju kompleksos un folskābi. Galvenais uzsvars uz folskābi. Uzticies dr. !

Cik mcg folskābes jūs lietojat?

Pixie

Dollija ja nav noslēpums cik tev folijsjābe jādzer? Man bija 4x dienā,bet tas ir manuprāt ekstrēmi...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18406601