IVF, ICSI un IUI (05/2020) - Turpinam pavasara bēbīšbirumu! :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits. Un Niksim baigi vajag kausinju...".
Senzaparole

Kassidija
rudeniigaa
Paldies par info. Es iestājos uz 2VP janvāra sākumā. Bet gribu pārliecināties, ka vispār esmu rindā.

Pixie
man ir Metl folate 2 x dienā

Pixie

Dollija
Vai tā ir folijskābe? Kad domā pāriet pie cita ārsta,vecmātes vai dzemdību speciālista?

justme

Daamiite
Hormonus sabalansēja. Bet SG īsti neuzlaboja. Izrakstīja dr.Ivanovs. bija jābrauc uz Uro klīniku, tur viņš pieņem kā valsts apmaksātais ārsts.

Pārsliņa

rudeniigaa
Rinda virzītos vēl ātrāk, ja visas, kuras ir saņēmušas/saņems vēstules un kurām tas nav vairāk aktuāli, rakstītu uzreiz atteikumu no rindas. Mans doks teica, ka ļoti daudzas vnk ignorē vēstules vai uzsāk procesu un neturpina... cerams, ka visas, kuras gaida VP pie tā drīzumā tiks.

Nebaidies sapņot, jo tikai cilvēkam, kuram ir sapņi, ir iespējas tos piepildīt.

Es tā arī nesaprotu,kam jāraksta tas pieteikums par to lai noskaidrotu,kura es esmu uz valsts rindu?

Iegāju tajā linkā,kas ielikts,bet piedodiet-vienalga nesaprotu.

Sveikas,

iespējums būs ļoti muļķīgs jautājums, bet tomēr jautāšu. Esmu izmantojusi vienu valsts atmaksātu MA, bet tās nebija veiksmīga, bet par laimi, mazās pārsliņas gaida mani klīnikā, un plānoju otro procesu( valst atmaksā 2 procesus) vai man jāraksta kāds jauns iesniegums par šo jauno procesu, vai viņi automātiski to jau zin??

rudeniigaa

fridriksons

Papildināts 15.05.2020 23:28:

Caur latvija.lv ļoti vienkārši. Jāizvelās, ka rakstīsi iesniegumu Nacionālajām Veselības dienestam.

Sisle

Baidos kļūdīties, bet Valsts apmaksa pilnus (no stimulācijas olnīcu līdz ET) 2 procesus nevis FET.

Ja kļūdos, lūdzu, lai kāda labo. Tā man vismaz skaidroja klīnika.

Laliii123

sisle

Ar valsts līdzfinansējumu iespējams veikt gan pilno procesu gan tikai FET. Bet lai saņemtu 2. procesu Tev atkal jāiestājas rindā un jāgaida tie +- 2gadi. Tāpēc parasti meitenes FET iet par savu naudu kamēr gaida savu kārtu valsts procesā. Jā sanāk, viss forši, ja nē,tad iet visu procesu pa jaunam.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18406601