IVF, ICSI un IUI (05/2020) - Turpinam pavasara bēbīšbirumu! :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits. Un Niksim baigi vajag kausinju...".

Peļzauris, dēļ kā Tev noteica Estrofem lietot? Un vai vēl kaut kas jālieto, gatavojoties Fet? Meitenes, vai pareizi saprotu, ka Fet notiek 6. dienā pēc ovulācijas, ja liek 5diennīšus?

Goodday
Man bija 5.dienā.

Papildināts 01.06.2020 20:28:

Niksis
Paldies.

Papildināts 01.06.2020 20:29:

Goodday
Atvainojos 6.

Goodday
5-6 dienā.Progrestarons un vēl var būt kaut kāds mixiņš ar zālēm... tas laikam kā kurai.

Goodday - lai endometrijs labāk paaugas. Pirms daudziem gadiem uz Fet gatavojoties nevajadzēja neko.
Papildināts 01.06.2020 21:56:

Kurā dienā liek, es neskaitu, paļaujos uz dakteri. Ne man medicīniskā izglītība, nekā.

Peļzauris
Kad FET nozīmēts??

Jā, man arī pazīmes rodas no sadomāšanās

Papildināts 01.06.2020 22:19:

Man arī pirmajā FET lika estrofem padzert, bet šoreiz nelika.

Sisle

FET šonedēļ, precīzāk laikam negribu atklāt. Es iespējams arī uz laiku pazudīšu no cāļa, lai nav jāmeklē pazīmes un jāsalīdzina . Redzēs kā būs.

Labrīt! Šorīt daktere iepriecināja! Ar ministrijas atļauju esmu ielikta rindā uz medicīnisko apaugļošanos! Tagad tik jāgaida, kad pienāks mūsu kārta! veikšu vizīti pie savas dakteres augustā/septembrī un tad jau redzēs, ko darīt tālāk. Pēc viņas dotās infas, ka ir jāgaida aptuveni gads...

Papildināts 02.06.2020 10:20:

Esmu 1434.rindā

SinchaB
Izturību Tev un lielu lielu veiksmi!

Papildināts 02.06.2020 15:37:

Peļzauris
Turēšu īkšķus par Tevi!! Lai superīga satikšānās ar pārsliņu

Wunder

SinchaB
Kāpēc tev vajadzīga ministrijas atļauja?

Pirms FET bija jādzer estrofem, liela deva folskābe, Hjiertemagnil, D vitamìns ( jo pazemināts). Vēl - ja ir bloķējošā pote, estrofem 2-3x dienā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18406601