IVF, ICSI un IUI (05/2020) - Turpinam pavasara bēbīšbirumu! :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits. Un Niksim baigi vajag kausinju...".
Eleni

SinchaB
Kāpēc ministrija?

Saistībā ar valstī izsludināto situāciju bija jāsagaida ministrijas atļauja ambulatoriem un stacionārajiem izmeklējumiem

Dadra
Diande
Kā jums meitenes iet?

AgneseJansone

Viens puncī, viens sasaldēts, sajutas nekādas, izmaiņas nav, bet nav arī vēl jābūt sajūtām

Diande

AgneseJansone
Man vakar bija visādas dīvainas duršanas dzemdes rajonā. Temperatūra vakar un šodien turas ap 37.3. Mērīju šorīt bazālo- 37.1. Šodien atkal liekas, ka vēderā neko nejūtu. Prātoju, ka piektdien laikam veikšu testu, vajadzētu jau ko rādīt. Diezvai izturēšu līdz pirmdienai.

Papildināts 03.06.2020 13:00:

Kā tev pašai?

Dadra
Turu īķšķus.
Diande
Man vispār nekādu sajūtu nav. Tās divas dienas bija tas trakais nogurums, tagad esmu atkal enerģijas pilna. Vilkšana arī pārgājusi.
Temperātūru vairs nemēru, gaidu X dienu.

Diande

Ā un vēl man šonakt bija tāds dīvains reibonis, kad gāju uz labierīcībām. Citas naktis nav nekas tāds bijis. Šodien darbā arī tāda mazliet peldoša sajūta, bet tas moš no temperatūras.

Malduguns

SinchaB
Bet uzrakstīji jau gan it kā būtu personiska atļauja bijusi jāgaida

fridriksons

Sveikas, esmu divreiz uztaisījusi HCG, kur 32 cikla dienā bija 3.75 un progesterons -12.Pirmajā reizē 28.cikla dienā bija HCG mazāks par 0,5 un progesterons 22.Šodien uzrakstīju dakterei par manu situāciju un tā esot no bloķējošās potes,kura bija marta sākumā. Prasiju cik ilgi tā būs-teica dažādi. Varbūt kādai ir pieredze un Mr tagad nebūs 2 mēnešus?!Jo Mr bija martā pēc bloķējošās potes un pēc stimulācijas 1.maijā.Bet vismaz nomierinājos.

fridriksons
Man pēc bloķējošās potes pēc pusgada tikai normalizējās MR. Pirmās bija ar lieliem starplaikiem - 45 dienas. PEc pusgada sākās normāli starplaiki un hormoni.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18406601